Konečné poradie SLP 2011

Konečné poradie SLP 2011 – 15.11.2011
Konečné poradie SLP juniorov 2011 – 07.11.2011
Konečné poradie SLP žiakov 2011 – 07.11.2011

Výsledky 2011

18. ročník Žilinských zjazdov – Žilina (26-27.3.2011)
1. a 2. SLP v zjazde a šprinte, 1. NP do RD v zjazde a šprinte – Zvolen – Vlkanová (2-3.4.2011)
3. a 4. SLP v šprinte, 3. SLP v zjazde, 2. a 3. NP do RD v šprinte – Liptovský Mikuláš (9-10.4.2011)
1. a 2. SLP v slalome, 4. SLP v zjazde, 2. NP do RD v zjazde – Dolný Kubín (16-17.4.2011)
27. ročník Medzinárodných liptovských slalomov – Liptovský Mikuláš (23-24.4.2011)
3. a 4. SLP v slalome, 1. a 2. NP do RD, RD 23′, RDJ a RD 14′ – Bratislava – Čunovo (7-8.5.2011)
63. ročník Medzinárodného tatranského slalomu, Memoriál Ondreja Cibáka, 3., 4. a 5. NP do RD, RD 23′, RDJ a RD 14′ – Liptovský Mikuláš (13-15.5.2011)
1. a 2. SLP žiakov v slalome, 1. SLP žiakov v zjazde a šprinte, 1. NP do RDJ v zjazde a šprinte – Zvolen (28-29.5.2011)
3. a 4. SLP žiakov v slalome, 2. SLP žiakov v zjazde a šprinte, Košický pohár – Košice (4-5.6.2011)
Majstrovstvá Bratislavy žiakov v slalome, zjazde a šprinte – Bratislava (11.6.2011)
5. a 6. SLP v slalome, M-SR v slalome, 2. NP do RDJ v zjazde a šprinte, Verejné preteky v zjazde a šprinte – Liptovský Mikuláš (18-19.6.2011)
15. ročník Young & Danubia Cup 2011 – Bratislava – Čunovo (25-26.6.2011)
M-SR staršieho a mladšieho dorastu v slalome – Bratislava – Čunovo (25-26.6.2011)
5. a 6. kolo SLP žiakov v slalome, 3. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte, Verejné preteky v slalome, zjazde a šprinte – Dolný Kubín (2-3.7.2011)
M-SR žiakov starších v slalome, zjazde a šprinte, verejné preteky v slalome, zjazde a šprinte, 41. ročník Žiackej olympiády – Liptovský Mikuláš (6-7.8.2011)
7. a 8. kolo SLP v slalome, 5. kolo SLP v zjazde a šprinte, M-SR dospelých a dorastu v zjazde a šprinte, 7. a 8. kolo SLP žiakov v slalome, 4. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte, M-SR žiakov mladších v slalome, zjazde a šprinte, 57. ročník Žilinských slalomov, zjazdov a šprintov – Žilina (16-18.9.2011)
Dunajský vodácky maratón – Bratislava (2.10.2011)

 

Preteky

2. SP slalom

21.06.2019 - 23.06.2019

23. Young Danubia Cup

29.06.2019 - 30.06.2019

ME U23 a MEJ v slalome

04.07.2019 - 07.07.2019

Securiton Cup žiakov, 2. kolo

12.07.2019 - 13.07.2019

ICF ranking

10.08.2019 - 11.08.2019

M BA žiakov

13.09.2019 - 14.09.2019

Dunajský zjazd a maratón

27.09.2019 - 29.09.2019

Rozlúčkové slalomy

12.10.2019 - 12.10.2019

Žilinské zjazdy

30.03.2019 - 31.03.2019

35. MLS, 3. a 4. SLP slalom

19.04.2019 - 20.04.2019

Prvomájový zjazd a šprint

01.05.2019 - 01.05.2019

71. MTS, NP v slalome do RD, RDU23, RDJ

11.05.2019 - 12.05.2019

Žilinské slalomy, 7.-8.SLP v slalome

18.05.2019 - 19.05.2019

Securiton cup žiakov, 1. kolo

24.05.2019 - 25.05.2019

2. SP slalom

21.06.2019 - 23.06.2019