Kalendár výjazdov reprezentácie pre rok 2023:
last update: 31.12.2022

9.1. testovanie SVŠ
23.-31.1. testovanie SVŠ
2.-8.apríl sústredenie Top tím v Londýne
6.-7.máj NP v Čunove
13.-14.máj NP v L.Mikuláši

21.-27.máj sústredenie RD v Londýne
30.5.-4.jún 1.SP v Augsburgu
4.-11.jún 2.SP v Prahe
14.-18.jún 3.SP v Tacene
22.6. - 2.júl Európske hry v Krakowe

27.-30.máj TT RDM Krakow (tí čo sa nedostali do RD seniori)
15.-18.jún TT RDM Krakow (tí čo sa nedostali do RD seniori)
3.-8.júl TT RDM Čunovo (tí čo sa nedostali do RD seniori)
15.-23.júl MEJ, ME23 v Čunove

5.- 6.8. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v Čunove (dospelí)
10.-20.august MSJ, ME23 v Krakowe

27.8.-3.september 4.SP v Seo d'Urgell
12.-24.september MS v Londýne
1.-8.október 5.SP v Paríži

23.-29.október športovo-edukačné sústredenie v Čunove
5.-11.november Sústredenie olympionikov Top tím v Paríži

 

Preteky

1. a 2. NP na ME 2021

17.04.2021 - 18.04.2021

3. a 4. NP na ME 2021

24.04.2021 - 25.04.2021

Securiton Cup

25.06.2021 - 26.06.2021

24. ročník Young Danubia Cup 2022

02.07.2021 - 03.07.2021

Žilinský maratón

11.09.2021 - 11.09.2021

MS v slalome a šprinte

21.09.2021 - 26.09.2021

Rozlúčkové slalomy

09.10.2021 - 09.10.2021

MSR v slalome a šprinte

16.10.2021 - 17.10.2021

Vodácky festival

16.10.2021 - 16.10.2021

Dunajský maratón

16.10.2021 - 16.10.2021

Bratislavský vodácky maratón

19.03.2022 - 19.03.2022

28. ročník Žilinských zjazdov

26.03.2022 - 27.03.2022

NP extrém slalom do RD

20.05.2022 - 20.05.2022

ME slalom

26.05.2022 - 29.05.2022

Securiton cup

10.06.2022 - 11.06.2022

LIVE výsledky MS Augsburg

27.07.2022 - 31.07.2022

ECA Junior Slalom Cup Bratislava

06.08.2022 - 07.08.2022

ZRUŠENÝ - ICF Ranking slalom

09.09.2022 - 11.09.2022

MSR a MSR dorastu slalom

23.09.2022 - 25.09.2022

Majstrovstvá Bratislavy žiakov

30.09.2022 - 01.10.2022

Rozlúčkové slalomy

01.10.2022 - 01.10.2022

Preteky OH nádejí

08.10.2022 - 09.10.2022

Dunajský vodácky maratón

15.10.2022 - 15.10.2022