Kalendár pretekov ICF 
Kalendár pretekov ECA (2020-2023) aktualizovaný 1.7.2020

Termínová listina Slovenskej Kanoistiky, Sekcie divokých vôd pre rok 2021  

Schválené na VV: 27.01.2021, Vypracoval: Martin Stanovský ml. (martinstanovsky@canoe.sk)

Aktualizované: 18.03.2021

1. 20.3. Bratislavský maratón - preložené na neurčito VP Bratislava UKBA
2. 27.3. Žilinské zjazdy, 1. SLP v zjazde a šprinte - preložené na neurčito SLP, VP Žilina SOKŽA
3. 3.4. Zvolenské zjazdy VP Zvolen TUZV
4. 17.-18.4. 1. a 2. NP na ME 2021 NP Krakov (POL) POL 
5. 24.-25.4 3. a 4. NP na ME 2021 NP L. Mikuláš KTKLM
  7.-9.5. ME v slalome a extreme slalome ME Ivrea ITA
6. 15.-16.5. 5. Memoriál M. Stanovského, 3. a 4. SLP v slalome SLP Dolný Kubín ŠKPDK
7. 15.-16.5. 2. SLP v zjazde, NP RD v zjazde a šprinte SLP, NP Strečno/Žilina DUŽA
8. 22.-23.5. 73. MTS, 1. a 2. NP do RDS a RDM 2021, 3. SLP v zjazde, 2. SLP v šprinte, NP do RD v zjazde a šprinte ICF, NP L. Mikuláš KTKLM
9. 29.-30.5. 5. a 6. SLP v slalome, 3. a 4. NP do RDS a RDM 2021, 3. SLP v šprinte, NP do RD v šprinte SLP Čunovo ŠKPBA 
10. 5.-6.6. 1. a 2. SLPž v slalome, 1. SLPž v zjazde SLPž, VP Zvolen TUZV
11. 11.-13.6. 7. a 8. SLP v slalome, M-SR a M-SR dorastu v zjazde, 4. SLP v zjazde,  4. SLP v šprinte SLP, M-SR Žilina ŽKVŽA
  12.-13.6. ECA Junior Slalom Cup MP Valstagna ITA
12. 19.-20.6. 37. Oravské slalomy, 3. a 4. SLPž v slalome, 1. SLPž v šprinte SLPž, VP Dolný Kubín ŠKPDK
13. 25.-26.6. Securiton Cup VP Bratislava UKBA
  26.-27.6. ECA Junior Slalom Cup MP Solkan SLO
  3.-4.7. ECA Junior Slalom Cup MP Flattach AUT
  6.-11.7. MS J&U23 v slalome a extreme slalome MS Tacen SLO
  10.-11.7. ECA Junior Slalom Cup MP Veltrusy CZE
  17.-18.7. ECA Junior Slalom Cup MP Roudnice CZE
  24.-25.7. ICF World ranking race ICF Č. Budejovice CZE
  25.-30.7. Olympijské hry - vodný slalom OH Tokyo JPN
  31.7.-1.8. ICF World ranking race ICF Praha CZE
14. 6.-8.8. M-SR v slalome a šprinte M-SR Čunovo ŠKPBA 
  12.-15.8. ME v zjazde ME Leon ESP
15. 14.-15.8. 51. Žiacká Olympiáda, 5. a 6. SLPž v slalome, 2. SLPž v šprinte SLPž, VP L. Mikuláš KTKLM
  19.-22.8. ME J&U23 v slalome a extreme slalome ME Solkan SLO
  26.-28.8. MEJ v zjazde ME Solkan SLO
  26.-29.8. MS v slalome Masters MS Krakow POL
16. 27.-29.8. M-SRž v slalome, zjazde a šprinte, 7. a 8. SLPž v slalome, 2. SLPž v zjazde, 3. SLPž v šprinte M-SRž, VP Žilina ŽKVŽA
  3.-5.9. Svetový pohár SP Seu d'Urgell ESP
17. 4.-5.9. M-SR dorastu v slalome a šprinte, 9. a 10. kolo SLP v slalome, 5. SLP v zjazde, 5. SLP v šprinte M-SR, VP L. Mikuláš KTKLM
  10.-12.9. Svetový pohár SP Pau FRA
18. 11.9. Žilinský maratón VP Žilina SOKŽA
19. 17.-18.9. M-BA žiakov v slalome, zjazde a šprinte VP Bratislava UKBA
20. 21.-26.9. MS v slalome, šprinte a extreme slalome MS Čunovo SK-SDV
  2.-3.10. Preteky OH nádejí, ECA Junior Slalom Cup MP Krakow POL
21. 9.-10.10. ECA Junior Slalom Cup MP Čunovo ŠKVŠPE
22. 9.10. Rozlúčkové slalomy VP L. Mikuláš KTKLM
23.  16.10. Vodácky festival  VP Dolný Kubín  ŠKPDK 
24. 16.10. Dunajský maratón VP Bratislava UKBA

 


Termínová listina SK-SDV pre rok 2020 v pdf

Termínová listina Slovenskej Kanoistiky, Sekcie divokých vôd pre rok 2020
Zverejnené: 30.11.2019 Upravené: 27.2.2019

Pč. Dátum Názov Miesto Organizátor
1. 14.-15.3. Zvolenské zjazdy Vlkanová TUZV
2. 21.3. 28. ročník Žilinských zjazdov, 1. kolo SLP v zjazde Žilina SOKŽA
3. 3.-4.4. Bratislavský zjazd a polmaratón na Dunaji Bratislava UKBA
4. 10.-11.4. NP v slalome do RD na ME Čunovo SDV SK
  18.-19.4. ICF ranking race Tacen SLO
  26.-30.4. MS v zjazde Nantahala USA
5. 2.-3.5. 36. MLS, 1. a 2. SLP slalom, 1.  kolo SLP v šprinte + 1. NP pre ME J&U23 (1.5.2020) Liptovský Mikuláš KTKLM
6. 8.5. 2. kolo SLP v zjazde + 2. NP pre ME J&U23 Strečno DUŽA
7. 9.-10.5. Memoriál M. Stanovského, 3. a 4. SLP v slalome Dolný Kubín ŠKPDK
  15.-17.5. ME v slalome Londýn  GBR
8.  23.-24.5. 72. MTS, NP v slalome do RD, RDU23, RDJ Liptovský Mikuláš KTKLM 
9. 30.-31.5. NP v slalome do RD, RDU23, RDJ, 5. a 6. SLP v slalome Čunovo SDV SK
  5.-7.6. 1. SP v slalome Ivrea ITA
10. 6.-7.6. 1. a 2. kolo SLPž v slalome, 1. kolo SLPž v zjazde Košice UVLKO
  12.-14.6. 2. SP v slalome Pau FRA
11. 13.-14.6. 3. a 4. kolo SLPž v slalome, 3. kolo SLP v zjazde + 2. kolo SLP v šprinte, 3. a 4. NP pre ME J&U23, 1. kolo SLPž v šprinte Žilina  ŽKVŽA 
  13.-14.6. ECA Junior Slalom Cup Valstagna ITA
12. 19.-20.6. Securiton cup žiakov, 1. kolo Bratislava UKBA
  20.-21.6. ECA Junior Slalom Cup Solkan SLO
  27.-28.6. ECA Junior Slalom Cup Flattach AUT
13. 4.-5.7. 5. a 6. kolo SLPž v slalome, 2. kolo SLPž v šprinte Bratislava ŠKPBA
  7.-12.7. MS U23 a MSJ v slalome Tacen  SLO
  18.-19.7. ECA Junior Slalom Cup Krakow  POL
14. 25.-26.7. ECA Junior Slalom Cup Čunovo  ŠKVŠPE
15. 1.-2.8. 50. ročník Žiackej Olympiády, M-SR starších žiakov v slalome, zjazde a šprinte, 7. a 8. kolo SLPž v slalome, 4. kolo SLP v zjazde, 3. kolo SLP v šprinte, 2. kolo SLPž v zjazde Liptovský Mikuláš KTKLM
  1.-2.8. ICF ranking race  Praha CZE
  8.-9.8. ECA Junior Slalom Cup Roudnice  CZE
  13.-16.8. ME U23 a MEJ v slalome Krakow POL
  15.-16.8 ECA Junior Slalom Cup Veltrusy CZE
  21.-23.8 3. SP slalom Liptovský Mikuláš SDV SK
16.  28.-30.8. M-SR mladších žiakov v slalome, zjazde a šprinte, 9. a 10. kolo SLPž v slalome, 3. kolo SLPž v zjazde a šprinte Dolný Kubín  ŠKPDK
17. 4.-5.9. M-BA žiakov Bratislava UKBA
  5.-6.9. ECA Junior Slalom Cup Viedeň AUT
18. 11.-13.9. M-SR dospelých v slalome a šprinte, ICF Slovak Open 2020, M-SR dorastu v šprinte Čunovo  SDV SK
  18.-20.9. 4. SP slalom Praha CZE
19. 19.-20.9 Žilinské slalomy, 7. a 8. kolo SLP v slalome, M-SR dospelých a dorastu v zjazde Žilina ŽKVŽA
  25.-27.9. 5. SP slalom Markkleeberg GER
20.  26.9. 17. ročník Žilinského maratónu Žilina SOKŽA
21. 3.-4.10 M-SR dorastu, Preteky OH nádejí Liptovský Mikuláš KTKLM
22. 10.10. Rozlúčkové slalomy Liptovský Mikuláš KTKLM
23. 17.10. Zvolenský maratón Banská Bystrica - Zvolen TUZV
24. 23.-24.10. Dunajský zjazd a maratón Bratislava UKBA

 

Termínová listina projektu Hľadáme olympijských víťazov organizovaného Slovenskou Kanoistikou, Sekciou divokých vôd pre rok 2019

Zverejnené:

Pč. Dátum Názov Miesto Organizátor
1. 31.5. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina ŽKVŽA
2. 4.6. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Dolný Kubín ŠKPDK
3. 13.6. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina ŽKVŽA
4. 14.6. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Bratislava UKBA
5. 2.7. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Dolný Kubín ŠKPDK
6. 9.7. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Zvolen  TUZV
7. 31.7. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina DUŽA
8. 1.8. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina DUŽA
9. 5.-9.8. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina SOKŽA
10. 13.-16.8. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina SOKŽA
11. 23.8. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina DUŽA
12. 26.8. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Košice TJ UVLF KE
13. 14.-15.9. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Žilina DUŽA
14. 22.9. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Bratislava ŠKPBA
15. 23.9.-24.9. Hľadáme olympijských víťazov 2019 Zvolen TUZV

 

Termínová listina projektu Hľadáme olympijských víťazov organizovaného Slovenskou Kanoistikou, Sekciou divokých vôd pre rok 2018

Zverejnené:

Pč. Dátum Názov Miesto Organizátor
1. 15.6.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina ŽKVŽA
2. 25.6.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
3. 26.6.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava ŠKPBA
4. 2.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
5. 4.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Košice UVLKO
6. 6.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
7. 10.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Zvolen TUZV
8. 11.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Zvolen TUZV
9. 12.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava ŠKPBA
10. 13.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
11. 13.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava UKBA
12. 16.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
13. 18.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava ŠKPBA
14. 25.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava ŠKPBA
15. 29.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Košice UVLKO
16. 31.7.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
17. 2.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
18. 7.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
19. 10.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina SOKŽA
20. 17.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina SOKŽA
21. 17.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
22. 20.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
23. 21.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina DUŽA
24. 21.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
25. 22.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
26. 24.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava UKBA
27. 27.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 D. Kubín ŠKPDK
28. 31.8.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 L. Mikuláš KTKLM
29. 5.9.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava UKBA
30. 6.9.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Bratislava UKBA
31. 14.9.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Zvolen TUZV
32. 14.9.2018 Hľadáme olympijských víťazov 2018 Žilina ŽKVŽA

 

Archív

Kalendar pretekov 2018 (súbor pdf)
Kalendár pretekov 2017 (súbor pdf)
Kalendár pretekov 2016 (súbor pdf)
Kalendár pretekov 2015 (súbor pdf)

Kalendár zasadnutí orgánov SK SDV

Zoznam zasadnutí je k dispozícii v sekcii kalendár > kalendár zasadnutí

Linky pre import kalendára do iných programov

Nastavte si vo Vašom kalendári automatickú aktualizáciu a budete vždy zosynchronizovaní.
Slovenské preteky
Medzinárodné preteky
Zasadnutia SZKDV

Preteky

1. a 2. NP na ME 2021

17.04.2021 - 18.04.2021

3. a 4. NP na ME 2021

24.04.2021 - 25.04.2021

Securiton Cup

25.06.2021 - 26.06.2021

M-SR v slalome a šprinte

06.08.2021 - 08.08.2021

Žilinský maratón

11.09.2021 - 11.09.2021

MS v slalome a šprinte

21.09.2021 - 26.09.2021

Rozlúčkové slalomy

09.10.2021 - 09.10.2021

Vodácky festival

16.10.2021 - 16.10.2021

Dunajský maratón

16.10.2021 - 16.10.2021