Kalendár pretekov ICF 
Kalendár pretekov ECA (2022-2025) aktualizovaný 22.3.2022

Termínová listina Slovenskej Kanoistiky, Sekcie divokých vôd pre rok 2022  

 

Termínová listina SK SDV pre rok 2022 v pdf

Schválené na VV: 18.1.2022, Vypracoval: Ižo Igor

Aktualizované: 22.9.2022
1. 19.3.

Bratislavský vodácky maratón (Amatérski pretekári)

  Bratislava UKBA
2. 26-27.3. Žilinské zjazdy  VP  Žilina  SOKŽA
3. 2-3.4. 1. a 2. SLP zjazd, 1. a 2. NP zjazd, Memoriál Slašťana SLP, NP Zvolen - Vlkanová TUZV
4. 14-16.4. 1. a 2. SLP slalom, 6. ročník Memoriálu Stanovského, 3. SLP zjazd SLP Dolný Kubín, Dierová (zjazd) ŠKPDK
5. 23-24.4. 3. a 4. SLP slalom, 36. Medzinárodné liptovské slalomy  MP, SLP  Liptovský Mikuláš  KTKLM
6. 30.4.-1.5. MSR dospelých a dorastu šprint, 1. a 2. SLP a 1. a 2. NP šprint MSR, SLP, NP Liptovský Mikuláš  KTKLM
7. 7-8.5. 74. MTS, 1. a 2. NP slalom do RD, RDJ a RD23 MP, NP Liptovský Mikuláš KTKLM 
8. 14-15.5.  5. a 6. SLP slalom, 3. a 4. NP slalom do RD, RDJ a RD23 SLP, NP  Čunovo   ŠKPBA
9. 20.5. NP extrém slalom do RD NP    Liptovský Mikuláš KTKLM 
10. 26-29.5.  ME slalom  ME  Liptovský Mikuláš KTKLM 
11. 4-5.6. 7. a 8. SLP slalom, 3. SLP šprint SLP  Žilina  ŽKVŽA 
12. 10-11.6. Securiton cup VP  Bratislava   UKBA
13. 25-26.6. 1. a 2. SLP žiakov slalom, 1. SLP žiakov zjazd SLPž, VP Zvolen TUZV
14. 2-3.7. Young Danubia Cup VP Čunovo UKBA
15. 6-7.8.

ECA junior cup slalom

VP Čunovo  
16. 20-21.8. 3. a 4. SLP žiakov slalom, 1. SLP žiakov šprint, Žiacka olympiáda  SLPž, VP Liptovský Mikuláš   KTKLM
17. 27-28.8. 5. a 6. SLP žiakov slalom, 2. SLP žiakov zjazd, MSR dospelých a dorastu zjazd MSR, SLPž, VP  Žilina   ŽKVŽA
18. 2-4.9. MSR žiakov slalom, šprint a zjazd, 7. a 8. SLP žiakov slalom, 2. SLP žiakov šprint a 3. SLP žiakov zjazd MSRž, SLPž, VP Dolný Kubín ŠKPDK
19. 9-11.9. ZRUŠENÝ - ICF ranking slalom MP (ICF) Čunovo SK SDV
20. 17-18.9. 17. ročník Košického pohára v kanoistike, verejné preteky v slalome a šprinte VP Košice UVLKO
21. 23-25.9. MSR a MSR dorastu slalom a extrém slalom MSR Liptovský Mikuláš  KTKLM 
22. 30.9.-1.10. Majstrovstvá Bratislavy žiakov VP  Bratislava UKBA
23. 1.10. Rozlúčkové slalomy VP Liptovský Mikuláš  KTKLM
25. 8-9.10. Preteky OH nádejí MP Čunovo SK SDV
24. 15.10. Dunajský maratón (Amatérski pretekári)   Bratislava UKBA
Amatérski pretekári - na pretekoch je povolený štart amatérskych pretekárov bez lekárskej prehliadky (potrebný reverz alebo čestné prehlásenie)

 

 

Link na pridanie Termínovej listiny 2022 - domáce súťaže.

Link na pridanie Termínovej listiny 2022 - medzinárodné súťaže.


 

Archív termínových listín

Termínová listina SK-SDV pre rok 2020 v pdf

Termínová listina SK-SDV pre rok 2019 v pdf

Termínová listina SK-SDV pre rok 2018 v pdf

Termínová listina SK-SDV pre rok 2017 v pdf

Termínová listina SZKDV pre rok 2016 v pdf

 

 

 

 

Preteky

1. a 2. NP na ME 2021

17.04.2021 - 18.04.2021

3. a 4. NP na ME 2021

24.04.2021 - 25.04.2021

Securiton Cup

25.06.2021 - 26.06.2021

24. ročník Young Danubia Cup 2022

02.07.2021 - 03.07.2021

Žilinský maratón

11.09.2021 - 11.09.2021

MS v slalome a šprinte

21.09.2021 - 26.09.2021

Rozlúčkové slalomy

09.10.2021 - 09.10.2021

MSR v slalome a šprinte

16.10.2021 - 17.10.2021

Vodácky festival

16.10.2021 - 16.10.2021

Dunajský maratón

16.10.2021 - 16.10.2021

Bratislavský vodácky maratón

19.03.2022 - 19.03.2022

28. ročník Žilinských zjazdov

26.03.2022 - 27.03.2022

NP extrém slalom do RD

20.05.2022 - 20.05.2022

ME slalom

26.05.2022 - 29.05.2022

Securiton cup

10.06.2022 - 11.06.2022

LIVE výsledky MS Augsburg

27.07.2022 - 31.07.2022

ECA Junior Slalom Cup Bratislava

06.08.2022 - 07.08.2022

ZRUŠENÝ - ICF Ranking slalom

09.09.2022 - 11.09.2022

MSR a MSR dorastu slalom

23.09.2022 - 25.09.2022

Majstrovstvá Bratislavy žiakov

30.09.2022 - 01.10.2022

Rozlúčkové slalomy

01.10.2022 - 01.10.2022

Preteky OH nádejí

08.10.2022 - 09.10.2022

Dunajský vodácky maratón

15.10.2022 - 15.10.2022