Konečné poradie Slovenského pohára 2010

Konečné poradie SLP 2010
Konečné poradie SLP žiakov 2010

Aktivita rozhodcov
Vyhodnotenie aktivity rozhodcov 2010

Výsledky 2010

Bratislavský vodácky maratón – Bratislava (20.3.2010)
18. ročník Žilinských zjazdov – Žilina (27-28.3.2010)
1. a 2. kolo SLP v zjazde a šprinte, 1. NP v zjazde a šprinte, Memoriál J. Slašťana – Zvolen (10-11.4.2010)
1. a 2. kolo SLP v slalome, 3. kolo SLP v zjazde, 2. NP do RD v zjazde – Dolný Kubín (17-18.4.2010)
26. ročník Medzinárodných liptovských slalomov – Liptovský Mikuláš (24-25.4.2010)
3. a 4. kolo SLP v slalome, 1. a 2. nominačné preteky do RD, RD23 a RDJ v slalome – Bratislava (1-2.5.2010)
62. Medzinárodný Tatranský Slalom, 3. a 4. nominačné preteky do RD, RD23 a RDJ v slalome – Liptovský Mikuláš (7-8.5.2010)
M SR v šprinte dospelých a dorastu, 3. a 4. SLP v šprinte, 2. a 3. NP v šprinte do RD a RDJ – Liptovský Mikuláš (15.5.2010)
M SR v zjazde dospelých a dorastu, 4. SLP v zjazde, 3. NP v zjazde do RD a RDJ – Liptovský Mikuláš (15.5.2010)
MSR dorastu v slalome – Liptovský Mikuláš (29-30.5.2010)
5. a 6. kolo SLP žiakov v slalome, 3. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte – Žilina (3-4.7.2010)
3. a 4. kolo SLP žiakov v slalome, 2. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte, 26. ročník Oravského slalomu – Dolný Kubín (31.7.-1.8.2010)
7. a 8. kolo SLP žiakov v slalome, 4. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte, 40. ročník Žiackej olympiády – Liptovský Mikuláš (7.-8.8.2010)
5. a 6. kolo SLP v slalome, M-SR v slalome – Bratislava (21-22.8.2010)
14. ročník Young&Danubia Cup 2010 – Bratislava (28.-29.8.2010)
1. a 2. kolo SLP žiakov v slalome, 1. kolo SLP žiakov v zjazde a šprinte, verejné preteky – Zvolen (11.-12.9.2010)
7. a 8. kolo SLP v slalome, 5. kolo SLP v zjazde a šprinte, 56. ročník Žilinských slalomov, zjazdov a šprintov – Žilina (18-19.9.2010)
Majstrovstvá SR žiakov v slalome, zjazde a šprinte – Dolný Kubín (25.-26.9.2010)
Dunajský vodácky maratón – Bratislava (3.10.2010)
Slalom na rozlúčku – Liptovský Mikuláš (9.10.2010)

 

Preteky

M BA žiakov

13.09.2019 - 14.09.2019

Dunajský zjazd a maratón

27.09.2019 - 29.09.2019

Rozlúčkové slalomy

12.10.2019 - 12.10.2019

Žilinské zjazdy

30.03.2019 - 31.03.2019

35. MLS, 3. a 4. SLP slalom

19.04.2019 - 20.04.2019

Prvomájový zjazd a šprint

01.05.2019 - 01.05.2019

71. MTS, NP v slalome do RD, RDU23, RDJ

11.05.2019 - 12.05.2019

Žilinské slalomy, 7.-8.SLP v slalome

18.05.2019 - 19.05.2019

Securiton cup žiakov, 1. kolo

24.05.2019 - 25.05.2019

2. SP slalom

21.06.2019 - 23.06.2019

23. Young Danubia Cup

29.06.2019 - 30.06.2019

ME U23 a MEJ v slalome

04.07.2019 - 07.07.2019

Securiton Cup žiakov, 2. kolo

12.07.2019 - 13.07.2019

Slovak Open 2019

09.08.2019 - 11.08.2019