Cez víkend spoznáme zloženie repre

3. A 4. KOLO NOMINAČNÝCH PRETEKOV DO REPREZENTAČNÉHO DRUŽSTVA 2021 * 5. - 6. JÚN 2021 * BRATISLAVA-ČUNOVO

Už tento víkend spoznáme zloženie reprezentačného tímu vodných slalomárov pre sezónu 2021 – 1. kolo Svetového pohára Praha-Troja, ČR (11. – 13. jún 2021), 2. kolo Svetového pohára Markkleebberg, Nem. (18. – 20. jún 2021), 3. kolo Svetového pohára La Seu D’Urgell, Špan. (3. – 5. september 2021), finále Svetového pohára Pau, Franc. (10. – 12. september 2021) a predovšetkým, domáce majstrovstvá sveta vo vodnom slalome a šprinte v bratislavskom Čunove od 21. do 26. septembra 2021.

NOMINAČNÉ KRITÉRIÁ SLALOM

Prvé dve kolá nominačných pretekov sa uskutočnili pred dvomi týždňami v Liptovskom Mikuláši, pričom istú účasť v reprezentačnom tíme majú olympionici – Jakub Grigar (K1M), Eliška Mintálová (K1Ž), Matej Beňuš (C1M), Monika Škáchová (C1Ž). O zvyšných dvoch miestach v každej kategórii rozhodnú jazdy na (z)rekonštruovanom kanáli v bratislavskom Čunove.

BODOVANIE REPREZENTÁCIE

Okrem prísnych protipandemických opatrení sa budú musieť účastníci musieť prispôsobiť obmedzenému bezpečnostnému režimu pre dobeh rekonštrukcie areálu.

LIVE VÝSLEDKY

LIVE PRENOS

PROGRAM PODUJATIA - ROZPIS PRETEKOV 
SOBOTA 5. JÚNA:
1. jazda C1Ž, C1M, K1M, K1Ž (9.30), 2. jazda B, A finále (12.30), NP šprint (16.00)
NEDEĽA 6. JÚNA: 1. jazda C1Ž, C1M, K1M, K1Ž (9.30), NP a MSR freestyle (12.00, pravý kanál), 2. jazda B, A finále (12.30), NP extreme slalom (16.30)

NOMINAČNÉ KRITÉRIÁ - ŠPRINT, FREESTYLE

COVID OPATRENIA

(luc), FOTO PAVOL UHRIN

Dňa 02.06.2021

Preteky

Securiton Cup

25.06.2021 - 26.06.2021

M-SR v slalome a šprinte

06.08.2021 - 08.08.2021

Žilinský maratón

11.09.2021 - 11.09.2021

MS v slalome a šprinte

21.09.2021 - 26.09.2021

Rozlúčkové slalomy

09.10.2021 - 09.10.2021

Vodácky festival

16.10.2021 - 16.10.2021

Dunajský maratón

16.10.2021 - 16.10.2021

1. a 2. NP na ME 2021

17.04.2021 - 18.04.2021

3. a 4. NP na ME 2021

24.04.2021 - 25.04.2021