Zoznam reprezentačného družstva juniorov a kadetov na rok 2021

 

Chlapci juniori kajak

Meno

Klub

Kategória

Boris Vargha

KCK Šamorín

Junior kajak

Tamás Vegh

KCK Šamorín

Junior kajak

Peter Schrimpel

KKK Komárno

Junior kajak

Filip Podleiszek

KKK Komárno

Junior kajak

Samuel Cagaň

KRK Novaky

Junior kajak

Juraj Kukučka

KRK Novaky

Junior kajak

Matej Današ

Piešťany

Junior kajak

Daniel Rybanský

Piešťany

Junior kajak

Viktor Samuel Podhradský

Piešťany

Junior kajak

Michal Zrutta

Piešťany

Junior kajak

Dávid Stojkovič

Tatran Bratislava

Junior kajak

Ondrej Kobyda

Tatran Bratislava

Junior kajak

 

Chlapci juniori kanoe

Meno

Klub

Kategória

Márk Andras Farkas

KCK Šamorín

Junior kanoe

Michal Szobolovszký

Piešťany

Junior kanoe

Dušan Hladký

Piešťany

Junior kanoe

Peter Stolárik

TTS Trenčín

Junior kanoe

Adam Psotný

TTS Trenčín

Junior kanoe

 

Dievčatá juniorky kajak

Meno

Klub

Kategória

Bianka Sidová

KCK Šamorín

Juniorka kajak

Réka Bugár

KKK Komárno

Juniorka kajak

Nina Holá

KRK Novaky

Juniorka kajak

Dominika Rusová

KRK Novaky

Juniorka kajak

Tatiana Trakalová

Piešťany

Juniorka kajak

Hana Zemanková

Tatran Bratislava

Juniorka kajak

Diana Husáriková

TTS Trenčín

Juniorka kajak

Katarína Pecsuková

UK Bratislava

Juniorka kajak

 

Dievčatá juniorky kanoe

Meno

Klub

Kategória

Kristína Šoltes

ŠG Trenčín

Juniorka kanoe

Vanessa Hamrozyová

ŠG Trenčín

Juniorka kanoe

 

Chlapci kadeti

Meno

Klub

Kategória

Ľudovít Tóth

KKK Komárno

Kadet kajak

Tomáš Farkaš

KKK Komárno

Kadet kajak

Dominik Doktorík

KKK Komárno

Kadet kajak

Patrik Ružič

ŠKP Bratislava

Kadet kanoe

 

Dievčatá kadetky

Meno

Klub

Kategória

Romana Švecova

Piešťany

Kadetka kajak

Hana Gavorova

Piešťany

Kadetka kajak

Martina Miškolciová

TTS Trenčín

Kadetka kanoe

 

Realizačný tím

Marián Tesárik

ŠKP

Filip Petrla

Slovenská kanoistika

Ľubomír Hagara ml.

Dukla

Ľubomír Hagara

KRK Nováky

Róbert Erban

Kajak&Kanoe Piešťany

František Dosudil

KKKKomárno

Veronika Danielová Danišová

Tatran Bratislava

Lucia Kvetáková

Slavia UK

Daniela Mrvová

ŠG Trenčín

Eugen Honti

KCK Šamorín

Tonáš Zigo

TTS Trenčín

Vladimír Mrva

STM

 

Marián Tesárik, predseda RTJ

 

Jantext
Vajda

Preteky

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

II. KP seniori

01.07.2021 - 01.07.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Majstrovstvá SR maratón

18.09.2021 - 18.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Partner
Partner
Partner