Webstránka pretekov: oh2019.canoe.sk

 

Súťaž olympijských nádejí

Dátum a miesto: 13.09.2019 - 15.09.2019, Bratislava, Zemník
Prihlášky: do 09.09.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Bergendi Boris
Hlavný rozhodca: Bielik Martin
Zást. hl. rozh.: Záborský Juraj
Delegát:  
Porada: 12.09.2019 - 19:00, Zemník
Druh pretekov: Medzinárodné
Popis trate: Albano
Ceny: Vecné ceny
Rozhodcovia: Malatinec Miroslav,Rusová Andrea,Rus Daniel,Rusová Anna,Rus Rastislav,Ujváriová Katarína,Šuhajda Michal,Stolárik Peter,Julény Anton
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Rozpis/Výsledky:  

 

Disciplíny:

C1, K1 Muži 15 200, 500, 1000
C1, K1 Muži 16 200, 500, 1000
C1, K1 Muži 17 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 16 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 17 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 15 200, 500, 1000
C2, K2 Muži 15-16 200, 500
C2, K2 Muži 17 200, 1000
C2, K2 Ženy 17 200, 500
C2, K2 Ženy 15-16 200, 500
C4, K4 Muži 15-17 200, 500
K4 Ženy 15-17 200, 500
Jantext
Vajda

Preteky

I. KP seniori + testovanie juniori

24.04.2020 - 25.04.2020

M SR maratón

26.04.2020 - 26.04.2020

Rudno Cup

02.05.2020 - 02.05.2020

M SR dlhé trate

09.05.2020 - 10.05.2020

Jungov memoriál

16.05.2020 - 16.05.2020

Pohár SNP

23.05.2020 - 24.05.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2020 - 31.05.2020

KP juniori

06.06.2020 - 06.06.2020

Veľká cena Komárna

13.06.2020 - 14.06.2020

Samaria Cup

20.06.2020 - 21.06.2020

II. KP seniori

25.06.2020 - 26.06.2020

Trenčianska regata

27.06.2020 - 28.06.2020

Novácka päťstovka

11.07.2020 - 12.07.2020

Pohár Interu

25.07.2020 - 26.07.2020

M SR krátke trate

07.08.2020 - 09.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020