Webstránka pretekov: oh2019.canoe.sk

 

Súťaž olympijských nádejí

Dátum a miesto: 13.09.2019 - 15.09.2019, Bratislava, Zemník
Prihlášky: do 09.09.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Bergendi Boris
Hlavný rozhodca: Bielik Martin
Zást. hl. rozh.: Záborský Juraj
Delegát:  
Porada: 12.09.2019 - 19:00, Zemník
Druh pretekov: Medzinárodné
Popis trate: Albano
Ceny: Vecné ceny
Rozhodcovia: Malatinec Miroslav,Rusová Andrea,Rus Daniel,Rusová Anna,Rus Rastislav,Ujváriová Katarína,Šuhajda Michal,Stolárik Peter,Julény Anton
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Rozpis/Výsledky:  

 

Disciplíny:

C1, K1 Muži 15 200, 500, 1000
C1, K1 Muži 16 200, 500, 1000
C1, K1 Muži 17 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 16 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 17 200, 500, 1000
C1, K1 Ženy 15 200, 500, 1000
C2, K2 Muži 15-16 200, 500
C2, K2 Muži 17 200, 1000
C2, K2 Ženy 17 200, 500
C2, K2 Ženy 15-16 200, 500
C4, K4 Muži 15-17 200, 500
K4 Ženy 15-17 200, 500
Jantext
Vajda

Preteky

M-SR v ťahaní na trenažéri

05.02.2022 - 05.02.2022

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

II. KP juniorov a U23

30.07.2022 - 31.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

09.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Partner
Partner
Partner