Webstránka pretekov: regatta.canoe.sk

 

Medzinárodná regata juniorov/U23

Dátum a miesto: 03.06.2022 - 05.06.2022, Bratislava, Zemník
Prihlášky: do 29.05.2022 - 23:59 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Bergendi Boris
Hlavný rozhodca: Bielik Martin
Zás. hl. rozh.: Záborský Juraj
Delegát:  
Časomiera: Slovenska kanoistika ( Fedor Michal )
Porada: 02.06.2022 - 17:00, Zemník
Druh pretekov: Medzinárodné
Popis trate: Albano
Ceny: Medaily, diplomy, vecné ceny
Rozhodcovia: Grolmus Matej,Ujvári Ladislav,Julény Anton,Malatinec Miroslav,Ujváriová Katarína,Šuhajda Michal,Rozsypal Peter,Kužel Jozef,Čižnár Ondrej,Rus Rastislav
Plán trate: Stiahni
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program: Regatta Bratislava 2022 - Preliminary timetable
Rozpis:
Regatta Bratislava 2022 - Startlist (on-line)
Výsledky:
Regatta Bratislava 2022 - Results (on-line)

Disciplíny:

C1, C2, K1, K2 Muži 200, 500, 1000
K4 Muži 500
C1, C2, K1, K2 Ženy 200, 500, 1000
K4 Ženy 500
C1, C2, K1, K2 Juniori 200, 500, 1000
C4, K4 Juniori 500
C1, C2, K1, K2 Juniorky 200, 500, 1000
C4, K4 Juniorky 500
C1, C2, K1, K2 Kadeti 200, 500, 1000
C4, K4 Kadeti 500
C1, C2, K1, K2 Kadetky 200, 500, 1000
K4 Kadetky 500
Jantext
Vajda

Preteky

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

II. KP juniorov a U23

30.07.2022 - 31.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner