Webstránka pretekov: regatta.canoe.sk

 

Medzinárodná regata

Dátum a miesto: 29.05.2020 - 31.05.2020, Bratislava, Zemník
Prihlášy: do 17.05.2020 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Bergendi Boris
Hlavný rozhodca: Bielik Martin
Zás. hl. rozh.: Záborský Juraj
Delegát:  
Porada: 28.05.2020 - 17:00, Zemník
Druh pretekov: Medzinárodné
Popis trate: Albano
Ceny: Medaily, finančné, trofeje
Rozhodcovia: Rus Daniel,Rusová Andrea,Rus Rastislav,Rusová Anna,Julény Anton,Ujváriová Katarína,Grolmus Matej,Kováč Andrej,Rozsypal Peter,Ujvári Ladislav
Plán trate: Stiahni
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program:  
Rozpis:  
Výsledky:  

Disciplíny:

C1, C2, K1, K2 Muži 200, 500, 1000
K4 Muži 500
C1, C2, K1, K2 Ženy 200, 500, 1000
C1, C2, K1, K2 Juniori 200, 500, 1000
C4, K4 Juniori 500
C1, C2, K1, K2 Juniorky 200, 500, 1000
C4, K4 Juniorky 500
C1, C2, K1, K2 Kadeti 200, 500, 1000
C4, K4 Kadeti 500
C1, C2, K1, K2 Kadetky 200, 500, 1000
K4 Kadetky 500
Jantext
Vajda

Preteky

I. KP seniori + testovanie juniori

24.04.2020 - 25.04.2020

M SR maratón

26.04.2020 - 26.04.2020

Rudno Cup

02.05.2020 - 02.05.2020

M SR dlhé trate

09.05.2020 - 10.05.2020

Jungov memoriál

16.05.2020 - 16.05.2020

Pohár SNP

23.05.2020 - 24.05.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2020 - 31.05.2020

KP juniori

06.06.2020 - 06.06.2020

Veľká cena Komárna

13.06.2020 - 14.06.2020

Samaria Cup

20.06.2020 - 21.06.2020

II. KP seniori

25.06.2020 - 26.06.2020

Trenčianska regata

27.06.2020 - 28.06.2020

Novácka päťstovka

11.07.2020 - 12.07.2020

Pohár Interu

25.07.2020 - 26.07.2020

M SR krátke trate

07.08.2020 - 09.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020