1.   Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri
       02. 02. 2019, Bratislava, Avion

 2.   Majstrovstvá Slovenska v maratóne
       28. 04. 2019, Bratislava, Zemník

 3.   Majstrovstvá Slovenska dlhé trate
       04. - 05. 05. 2019, Nováky

 4.   Kvalifikačné preteky seniori, testy juniori, kadeti
       11. - 12. 05. 2019, Bratislava, Zemník

 5.   Rudno Cup
       08. 05. 2019, Nitrianske Rudno, jazero

 6.   Jungov memoriál
       18. 05. 2019, Štúrovo

 7.   Medzinárodná regata juniorov/U23
       24. - 26. 05. 2019, Piešťany

 8.   Pohár SNP
       01. - 02. 06. 2019, Piešťany

 9.   Kvalifikačné preteky juniorov
       08. - 09. 06. 2019, Bratislava, Zemník

10.  Veľká cena Komárna
       15. - 16. 06. 2019, Komárno

11.  Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
       22. -  23. 06. 2019, Šamorín

12.  Trenčianska regata
       29. - 30. 06. 2019, Trenčín

13.  Kvalifikačné preteky seniori
       04. - 05. 07. 2019, Bratislava, Zemník

14.  Novácka 500vka
       06. - 07. 07. 2019, Nováky

15.  Pohár Interu
       27. 07. 2019, Bratislava, Zemník

16.  Majstrovstvá Slovenska krátke trate
       09. - 11. 08. 2019, Bratislava, Zemník

17.  Pohár Slávie UK
       07. 09. 2019, Bratislava, Zemník

18.  Dunajský maratón
       08. 09. 2019, Dobrohošť-Gabčíkovo

19.  Súťaž olympijskych nádejí
       13. - 15. 09. 2019, Bratislava, Zemník

20  Hargašov memoriál
       21. 09. 2019, Bratislava, Zemník

21.  Rozlúčkové preteky
       05. 10. 2019, Bratislava, Zlaté piesky

Jantext
Vajda

Preteky

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 11.10.2020

M SR maratón

17.10.2020 - 17.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020

Piešťanská Regata 2020

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Veľká cena Komárna

06.09.2020 - 06.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020