1.   Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri
       02. 02. 2019, Bratislava, Avion

 2.   Majstrovstvá Slovenska v maratóne
       28. 04. 2019, Bratislava, Zemník

 3.   Majstrovstvá Slovenska dlhé trate
       04. - 05. 05. 2019, Nováky

 4.   Kvalifikačné preteky seniori, testy juniori, kadeti
       11. - 12. 05. 2019, Bratislava, Zemník

 5.   Rudno Cup
       08. 05. 2019, Nitrianske Rudno, jazero

 6.   Jungov memoriál
       18. 05. 2019, Štúrovo

 7.   Medzinárodná regata juniorov/U23
       24. - 26. 05. 2019, Piešťany

 8.   Pohár SNP
       01. - 02. 06. 2019, Piešťany

 9.   Kvalifikačné preteky juniorov
       08. - 09. 06. 2019, Bratislava, Zemník

10.  Veľká cena Komárna
       15. - 16. 06. 2019, Komárno

11.  Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
       22. -  23. 06. 2019, Šamorín

12.  Trenčianska regata
       29. - 30. 06. 2019, Trenčín

13.  Kvalifikačné preteky seniori
       04. - 05. 07. 2019, Bratislava, Zemník

14.  Novácka 500vka
       06. - 07. 07. 2019, Nováky

15.  Pohár Interu
       27. 07. 2019, Bratislava, Zemník

16.  Majstrovstvá Slovenska krátke trate
       09. - 11. 08. 2019, Bratislava, Zemník

17.  Pohár Slávie UK
       07. 09. 2019, Bratislava, Zemník

18.  Dunajský maratón
       08. 09. 2019, Dobrohošť-Gabčíkovo

19.  Súťaž olympijskych nádejí
       13. - 15. 09. 2019, Bratislava, Zemník

20  Hargašov memoriál
       21. 09. 2019, Bratislava, Zemník

21.  Rozlúčkové preteky
       05. 10. 2019, Bratislava, Zlaté piesky

Jantext
Vajda

Preteky

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner