Zo semifinále MS tri lode do finále

Piatok na majstrovstvách sveta na jazere Banook v Dartmouth v Kanade patril semifinále. V tento deň štartovali všetci naši pretekári a my sme so zatajeným dychom sledovali, koho uvidíme bojovať o cenné kovy. Naši reprezentanti nesklamali. Posádkam v K4 i K2 sa podarilo postúpiť do A finále a pretekárov v individuálnych disciplínach uvidíme v B finále.  

Výsledky semifinále:

2.miesto K4 500m              Samuel Baláž – Denis Myšák – Csaba Zalka – Adam Botek → FA

5.miesto K1 500m              Milan Dörner → FB

5.miesto C1 500m              Matej Rusnák → FB

4.miesto K1 1000m            Peter Gelle → FB

5.miesto C1 1000m           Matej Rusnák → FB

2.miesto K2 1000m           Samuel Baláž – Denis Myšák → FA

3.miesto K2 500m              Erik Vlček – Adam Botek → FA

Program sobota:

16:19 K4 500m              Samuel Baláž – Denis Myšák – Csaba Zalka – Adam Botek

19:48 K1 500m              Milan Dörner

20:00 C1 500m              Matej Rusnák

20:10 K1 1000m            Peter Gelle

Program nedeľa:

15:20 C1 1000m           Matej Rusnák

16:59 K2 1000m           Samuel Baláž – Denis Myšák

17:56 K2 500m              Erik Vlček – Adam Botek

20:10 C1 5000m           Matej Rusnák

21:25 K1 5000m           Milan Dörner

Dňa 06.08.2022

Jantext
Vajda

Preteky

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner