Výkonný výbor ruší akcie na apríl

Výkonný výbor mailovou komunikáciou schválil vyhlásenie ohľadne akcií na apríl:

Vzhľadom na aktuálnu hrozbu šírenia koronavírusu COVID-19 Slovenská kanoistika – Sekcia hladkých vôd ruší termíny pretekov v kalendári naplánované na apríl:

  • 24.-25.4. Kvalifikačné preteky seniorov, Zemník, (náhradný termín a formu KP upresní športový riaditeľ  podľa vývoja situácie)
  • 24. 25.4. Testovanie juniorov a kadetov, Zemník (zrušené bez náhrady)
  • 26.4. Majstrovstvá Slovenska maratón, Zemník (termín pretekov sa posúva na jeseň, upresní sa podľa vývoja situácie)“

„Slovenská kanoistika – SHV tak isto ruší obe plánované akcie Slovenského mládežníckeho tímu (SMT):

  • 18.-19.4. testy SMT, (zrušené bez náhrady)
  • 24.-25.4. účasť SMT na pretekoch v Budapešti, (zrušené bez náhrady)

Ohľadne pretekov s termínom v máji a májovej akcie SMT v Račiciach vydá Slovenská kanoistika SHV informáciu do 10.4.2020.

Pokiaľ sa situácie vyvinie nietorým smerom skôr, tak isto budeme informovať hnutie skôr.

PaedDr. Robert Petriska
predseda sekcie hladkých vôd SK

 

Jantext
Vajda

Preteky

I. KP seniori + testovanie juniori

24.04.2020 - 25.04.2020

M SR maratón

26.04.2020 - 26.04.2020

Rudno Cup

02.05.2020 - 02.05.2020

M SR dlhé trate

09.05.2020 - 10.05.2020

Jungov memoriál

16.05.2020 - 16.05.2020

Pohár SNP

23.05.2020 - 24.05.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2020 - 31.05.2020

KP juniori

06.06.2020 - 06.06.2020

Veľká cena Komárna

13.06.2020 - 14.06.2020

Samaria Cup

20.06.2020 - 21.06.2020

II. KP seniori

25.06.2020 - 26.06.2020

Trenčianska regata

27.06.2020 - 28.06.2020

Novácka päťstovka

11.07.2020 - 12.07.2020

Pohár Interu

25.07.2020 - 26.07.2020

M SR krátke trate

07.08.2020 - 09.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020