V sobotu 3 lode na štarte A finále

Dnes bol program naozaj rušný. Okrem rozjázd boli na programe aj semifinálové i finálové jazdy kategórií. Trom lodiam sa podarilo prebojovať do sobotného A finále, Erikovi Vlčekovi do B finále a dve lode budú bojovať o postup v semifinále.

Výsledky piatok 4. júna:

Samuel Baláž – Csaba Zalka – Denis Myšák – Adam Botek K4 500m - 2. miesto rozjazda

Eduard Strýček – Dávid Fekete C2 500m - SF - 6. miesto

Matej Rusnák C1 1000m - SF - 5. miesto

Erik Vlček K1 1000m - SF - 4. miesto

Lisa-Maria Gamsjäger K1 200m - 5. miesto rozjazda

Eduard Strýček-Dávid Fekete C2 1000m - SF - 4. miesto

Dagmar Čulenová – Romana Jakubisová K2 200m - 6. miesto rozjazda

Matej Rusnák C1 500m - SF - 7. miesto

Mariana Petrušová – Lisa-Maria Gamsjäger K2 500m - SF - 3. miesto

Dagmar Čulenová – Romana Jakubisová K2 1000 - finále - 6. miesto

Tomáš Holka – Gábor Jakubík – Milan Dörner – Marko Ujvári K4 1000m – finále - 7. miesto

Denis Myšák – Csaba Zalka K2 500m - SF - 2. miesto

Program sobota 5. júna:

9:00 Dagmar Čulenová – Romana Jakubisová K2 200m - SF

9:40 Lisa-Maria Gamsjäger K1 200m - SF

10:20 Mariana Petrušová K1 1000m - FA

10:28 Erik Vlček K1 1000m - FB

11:32 Mariana Petrušová – Lisa-Maria Gamsjäger K2 500m - FA

12:02 Samuel Baláž – Csaba Zalka – Denis Myšák – Adam Botek K4 500m - FA

 

 

Štartovky a výsledky: https://timetable.europecanoeevents.com/index.php?gmt=2&gmt2=-120

Video: https://www.facebook.com/watch/wzkaj/

Dňa 04.06.2021

Jantext
Vajda

Preteky

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

II. KP seniori

01.07.2021 - 01.07.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Majstrovstvá SR maratón

18.09.2021 - 18.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Partner
Partner
Partner