Slávnostný Galavečer 2023

Február tradične patrí plesovej sezóne a u rýchlostných kanoistov je to práve Galavečer kde sa plesá. Tento rok sa Galavečer spojený s vyhlasovaním Slovenského pohára za rok 2022 konal 17. februára opäť v X-Bionic Sphere v Šamoríne. Program sa začal odovzdaním cien Slovenského olympijského a športového výboru, ktoré laureátom odovzdal pán Vladimír Miller. Cenu za dlhoročný prínos Slovenskej kanoistiky sekcie hladkých vôd získal pán Ľubor Štark (in memoriam) a toto ocenenie zaňho prevzala pani maželka Ľubica Štarková. Potom už nasledovalo samotné vyhlasovanie víťazov Slovenského pohára. Program oživili brazílske rytmy bubeníkov zo skupiny Maribondo. Po večeri nasledovala čakávaná tombola a po nej prišlo na rad "tričko majstra", kde všetci víťazi v olympijských disciplínach dostanú na túto sezónu majstrovské tričko od firmy Nyna. Víťazom zagratuloval Csaba Zalka a ten sa zhostil aj tej cti, že prvý rozkrojil trojposchodovú tortu ozdobenú replikami medailí, ktoré naši reprezentanci minulý rok získali. Kto mal chuť, dal si ešte neskorú kapustnicu a pokračovala zábava na tanečnom parkete. Bol to pekný večer, kde sa všetci pred sezónou ešte postretali a uvoľnene zabavili. Hneď na druhý deň už časť odcestovala na sústredenia či do Chorvátska, či Ameriky. 

 

Výsledky slovenského pohára za rok 2022:

Kajak dievčatá 13-ročné     

3.Rusová Daniela        Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky  64.00 

2.Cachovanová Nela   Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky  68.00 

1.Markovičová Diana   Kajak & kanoe klub Komárno          82.00     

Kanoe chlapci 13-roční     

3.Silvio Petranský         Vinohrady                                         1.50 

2.Vician Maximilán       Športový klub polície Bratislava       5.00 

1.Koubek Matúš           Vinohrady                                       16.50     

Kajak chlapci 13-roční     

3.Bilka Matej                 Slávia UK Bratislava                         55.5 

2.Becker Maxim            Slávia UK Bratislava                         59.5 

1.Kocúr Tomáš              Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky 96.5     

Kanoe dievčatá 14-ročné     

2.Galbavá Gloria           Kajak-kanoe Piešťany                       6.00 

1.Kočišová Diana          Kajak canoe klub Šamorín                9.00     

Kajak dievčatá 14-ročné     

3.Menyhártová Kristína Kayak canoe team Nána                   73.50 

2.Hanáková Lara           Kajak-kanoe Piešťany                       87.50 

1.Zrneková Michaela     Kajak & kanoe klub Komárno          89.00     

Kanoe chlapci 14-roční     

3.Oravec Alex                 Športový klub polície Bratislava      19.00 

2.Gibas Viktor                 TTS Trenčín                                      22.50

1.Knotko Tobias              TTS Trenčín                                      44.50     

Kajak chlapci 14-roční     

3.Zachar Eliáš                  Športový klub kajak Moravany       71.50 

2.Tóth Michal                  Kajak & kanoe klub Komárno         79.50 

1.Bartolčič Jakub             Slávia UK Bratislava                         98.00     

Kanoe kadetky     

3.Szencziová Natália         Kajak & kanoe klub Komárno       43.50 

2.Bónová Zoé                   Kajak & kanoe klub Komárno        63.00 

1.Stehlík Vivien                 Kajak canoe klub Šamorín             78.00     

Kajak kadetky     

3.Gatialová Saskia            Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky 114.00 

2.Hvojniková Nikola        Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky  116.50 

1.Minarovičová Ema        Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky  132.00     

Kanoe kadeti     

3.Lokšík Alan                   TTS Trenčín                                           62.50 

2.Kalaber Artur                Športový klub polície Bratislava           78.00 

1.Struk Dominik               TTS Trenčín                                           86.50     

Kajak kadeti     

3.Bábik Martin                 Kajak-kanoe Piešťany                          100.00 

2.Grolmus Lukáš              Kajak & kanoe klub Komárno              101.50 

1.Szabó Maximilián         Sport klub Slovakia Nové Zámky         126.50    

Kanoe juniorky     

3.Pajtíková Zuzana           Športový klub polície Bratislava            6.00 

2.Miškolciová Martina      TTS Trenčín                                          10.00 

1.Őri Laura                       Kajak & kanoe klub Komárno               21.00     

Kajak juniorky     

3.Gavorová Hana              Kajak-kanoe Piešťany                          39.50 

2.Bugár Réka                    Kajak & kanoe klub Komárno              47.50 

1.Husáriková Diana           TTS Trenčín                                          52.00     

Kanoe juniori     

3.Fazekas Imre                  Kajak & kanoe klub Komárno              25.00 

2.Hladký Dušan                 TTS Trenčín                                          42.00 

1.Ružič Patrik                    Športový klub polície Bratislava           47.00     

Kajak juniori     

3.Zrutta Michal                 Kajak-kanoe Piešťany                           66.00 

2.Kukučka Juraj                Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky      79.50 

1.Kasák Michal                 Sport klub Slovakia Nové Zámky          82.50     

Kanoe ženy     

3.Jelínková Aneta             Kajak & kanoe klub Komárno                9.00 

2.Tinková Sandra-            TTS Trenčín                                           23.00 

1.Guspanová Patrícia       Športový klub polície Bratislava            28.00     

Kajak ženy     

3.Zemánková Hana          Tatran Karlova Ves                                 28.00 

2.Soós Sára                      Kajak & kanoe klub Komárno               41.00 

1.Holá Nina                      Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky      57.00     

Kajak veteráni     

3.Blažek Martin                 Slávia UK Bratislava                             49.00 

2.Becker Karol                   Slávia UK Bratislava                             54.00 

1.Jankech Milan                Kajak-kanoe Piešťany                          58.00     

Kajak veteránky     

3.Fiedlerová Zuzana          Dunajklub Kamzík                               22.00 

2.Kvetáková Lucia             Slávia UK Bratislava                             25.00 

1.Weber Lucia                   Weber kajak                                        25.50     

Kanoe veteráni     

3.Igor Varga                        TTS Trenčín                                          4.00 

2.Dušička Michal                 TTS Trenčín                                          6.00 

1.Janoštiak Tomáš               Danubian                                             11.00     

Kanoe muži     

3.Strýček Eduard                 Športový klub polície Bratislava         31.50 

2.Matejička Matúš              Športový klub polície Bratislava          35.00 

1.Masaryk Kristián              TTS Trenčín                                          50.50     

Kajak muži     

3.Antal Benjamín                 Tatran Karlova Ves                              53.00 

2.Holka Tomáš                     Tatran Karlova Ves                              63.00 

1.Dugas Martin                    Tatran Karlova Ves                              65.50   

Najúspešnejší mládežnícky oddiel     

3.Slávia UK Bratislava                                                                    611.00 

2.Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky                                             798.00 

1.Kajak & kanoe klub Komárno                                                    1281.00

Dňa 21.02.2023

Jantext
Vajda

Preteky

Veľká cena Komárna

15.06.2024 - 16.06.2024

Trenčianska regata

22.06.2024 - 23.06.2024

Novácka päťstovka

06.07.2024 - 07.07.2024

Pohár Interu

13.07.2024 - 14.07.2024

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

20.07.2024 - 21.07.2024

M-SR krátke trate

02.08.2024 - 04.08.2024

M-SR SUP

10.08.2024 - 11.08.2024

Hargašov memoriál / M-SR maratón

07.09.2024 - 07.09.2024

Rozlúčkové preteky

05.10.2024 - 05.10.2024

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

M-SR dlhé trate

06.05.2023 - 06.05.2023

Rudno Cup

20.05.2023 - 20.05.2023

Medzinárodná regata juniorov/U23

26.05.2023 - 28.05.2023

Veľká cena Komárna

03.06.2023 - 04.06.2023

KP juniori

10.06.2023 - 10.06.2023

Pohár SNP

17.06.2023 - 18.06.2023

Trenčianska regata

24.06.2023 - 25.06.2023

Novácka päťstovka

01.07.2023 - 02.07.2023

II. KP seniori

13.07.2023 - 14.07.2023

Pohár Interu

15.07.2023 - 16.07.2023

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.07.2023 - 23.07.2023

M-SR krátke trate

04.08.2023 - 06.08.2023

M-SR SUP

12.08.2023 - 13.08.2023

Dunajský maratón

10.09.2023 - 10.09.2023

Jungov memoriál

16.09.2023 - 16.09.2023

Hargašov memoriál / M-SR maratón

23.09.2023 - 23.09.2023

Rozlúčkové preteky

30.09.2023 - 30.09.2023

M-SR dlhé trate

04.05.2024 - 04.05.2024

Jungov memoriál

11.05.2024 - 11.05.2024

Rudno Cup

18.05.2024 - 18.05.2024

Medzinárodná regata juniorov/U23

24.05.2024 - 26.05.2024

Pohár SNP

01.06.2024 - 02.06.2024

KP juniori a U23

08.06.2024 - 09.06.2024

Veľká cena Komárna

15.06.2024 - 16.06.2024

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner