Reprezentačné tímy na svetové poháre 2022

Výkonný výbor dnes schválil návrh zloženia reprezentačných tímov na dva svetové poháre, ktoré sa uskutočnia posledné dva májové víkendy v Čechách a Poľsku.

Návrh nominácie na I. svetový pohár Račice, CZE, 19.-22.5.2022

K1Ž 200m Ivana Kmeťová

K1Ž 500m  Lisa Maria Gamsjäger

                    Ivana Kmeťová

K2Ž 500m Mariana Petrušová - Lisa Maria Gamsjäger

                   Katarína Pecsuková – Bianka Sidová

K4Ž 500m Dagmar Čulenová – Katarína Pecsuková – Bianka Sidová – Hana Zemánková

K1Ž 1000m Mariana Petrušová

K1Ž 5000m Dagmar Čulenová

                     Katarína Pecsuková

K2M 500m Erik Vlček – Adam Botek

                     Samuel Baláž – Denis Myšák

K4M 500m  Baláž Samuel – Denis Myšák – Csaba Zalka – Milan Dörner

                     Tomáš Holka – Martin Hvojník – Marko Ujvári – Daniel Rybanský

K1M 1000m Ákos Gacsal

                      Marko Ujvári

K2M 1000m Viktor Samuel Podhradský – Matej Današ

K1M 5000m Marko Ujvári

                       Milan Dörner

C2M 500m Eduard Strýček - Peter Kizek

C1M 1000m Matej Rusnák

C2M 1000m Eduard Strýček - Peter Kizek

C1M 5000m Matej Rusnák

Návrh nominácie na II. svetový pohár Poznaň, POL, 26.-29.5.2022

K1Ž 200m Katarína Pecsuková

K1Ž 500m Katarína Pecsuková

K2Ž 500m Mariana Petrušová - Lisa Maria Gamsjäger

                   Dagmar Čulenová – Hana Zemánková

K2Ž 1000m Dagmar Čulenová – Hana Zemánková

                     Katarína Pecsuková

K2M 500m Erik Vlček – Adam Botek

                       Samuel Baláž – Denis Myšák

K4M 500m Baláž Samuel – Denis Myšák – Csaba Zalka – Milan Dörner

K1M 1000m Ákos Gacsal

C2M 500m Eduard Strýček - Peter Kizek

C4M 500m Matej Rusnák – Peter Stolárik – Eduard Strýček – Peter Kizek

C1M 1000m Matej Rusnák

                       Peter Stolárik

C1M 5000m Matej Rusnák

Dňa 10.05.2022

Jantext
Vajda

Preteky

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

II. KP juniorov a U23

30.07.2022 - 31.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner