Nové termíny kvalifikačných podujatí Tokio 2020

Medzinárodná kanoistická federácia zverejnila termíny kvalifikačných podujatí na olympijské hry Tokio 2020

 

21 – 25 August 2019

ICF Canoe Sprint World Championships – Szeged, Hungary

26-31 August 2019

African Continental Qualifying Event – African Games – Rabat (MAR)

19 – 23 Máj 2021

ICF Canoe Sprint World Cup 2 – Barnaul (RUS)

14-16 Február 2020

Február – Marec 2021

12 – 13 Máj 2021

9-11 Apríl 2021

Oceania Continental Qualifying Event – Penrith (AUS)

Asian Continental Qualifying Event – Pattaya (THA)

European Canoe Sprint Olympic Qualifier – Szeged (HUN)

Pan American Continental Qualifying Event – Curitiba (BRA)

10 pracovných dní po podujatí

ICF informuje národné olympijské výbory/národné federácie o ich pridelených miestenkách do 10 dní po každom olympijskom kvalifikačnom podujatí

10 pracovných dní po upresnení počtov

Národné olympijské výbory potvrdia využitie pridelených miesteniek ICF do 10 dní potom ako budú o pridelení týchto miestenkách informovaní

30 Jún 2021

ICF prerozdelí nevyužité miestenky

5 Júl 2021

Tokio 2020 termín na podanie prihlášok

23 Júl – 8 August 2021

Olympijské hry Tokio 2020

 

Celé znenie nájdete tu: Canoe ICF

Jantext
Vajda

Preteky

Piešťanská Regata 2020

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Veľká cena Komárna

06.09.2020 - 06.09.2020

KP seniori

10.09.2020 - 11.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

25.09.2020 - 27.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 11.10.2020

M SR maratón

17.10.2020 - 17.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020