Prvý deň na Európe a všetky lode idú ďalej

Prvý deň majstrovstiev Európy je za nami a my sa môžeme tešiť, že všetky lode nám ďalej postúpili, z toho dve priamo do finále:

Výsledky štvrtok 3. júna

9:50       Mariana Petrušová K1 1000m - 1. miesto

10:04     Matej Rusnák C1 1000m - 7. miesto

10:25     Erik Vlček K1 1000m - 4. miesto

11:50     Eduard Strýček-Dávid Fekete C2 1000m - 6. miesto

12:04     Samuel Baláž – Adam Botek K2 1000m - 2. miesto

15:30     Matej Rusnák C1 500m - 6. miesto

16:30     Mariana Petrušová – Lisa-Maria Gamsjäger K2 500m - 4. miesto

16:40     Eduard Strýček – Dávid Fekete C2 500m - 6. miesto

16:50     Denis Myšák – Csaba Zalka K2 500m - 2. miesto

Program piatok 4. júna:

9:05       Samuel Baláž – Csaba Zalka – Denis Myšák – Adam Botek K4 500m

9:55    Eduard Strýček – Dávid Fekete C2 500m - SF

10:20     Matej Rusnák C1 1000m - SF

10:34     Erik Vlček K1 1000m - SF

11:00     Lisa-Maria Gamsjäger K1 200m

12:00     Eduard Strýček-Dávid Fekete C2 1000m - SF

12:25     Dagmar Čulenová – Romana Jakubisová K2 200m

12:55     Matej Rusnák C1 500m - SF

13:00     Mariana Petrušová – Lisa-Maria Gamsjäger K2 500m - SF

14:06     Dagmar Čulenová – Romana Jakubisová K2 1000 - finále

14:17     Tomáš Holka – Gábor Jakubík – Milan Dörner – Marko Ujvári K4 1000m – finále

17:40     Denis Myšák – Csaba Zalka K2 500m - SF

Štartovky a výsledky: https://timetable.europecanoeevents.com/index.php?gmt=2&gmt2=-120

Video: https://www.facebook.com/watch/wzkaj/

 

 

 

Dňa 03.06.2021

Jantext
Vajda

Preteky

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

II. KP seniori

01.07.2021 - 01.07.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Majstrovstvá SR maratón

18.09.2021 - 18.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Partner
Partner
Partner