Pohár SNP

Dátum a miesto: 01.06.2019 - 02.06.2019, Piešťany, Sĺňava
Prihlášky: do 29.05.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Erban Róbert
Hlavný rozhodca: Rusová Andrea
Zást. hl. rozh.: Grolmus Matej
Delegát:  
Porada: Elektronicky, emailom na snp@k2.sk
Druh pretekov: Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
Popis trate: Mierne tečúca voda
Ceny: Medaily, diplomy, Pohár SNP
Rozhodcovia: Čižnár Ondrej,Keresztes Róbert,Stolárik Peter,Ujvári Ladislav,Mrvová Mária,Julény Anton
Plán trate: Stiahni
Google Earth: Stiahni
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program: Pohár SNP - predbežný program (zmena 28_05_2019)
Rozpis: Rozpis - Pohár SNP 2019 - final
Výsledky:

Výsledky - Pohár SNP 2019 - sobota 

Výsledky - Pohár SNP 2019 - nedeľa

 

Disciplíny:

C1, K1, K2 Veteráni 500, 2000
K1, K2 Veteránky 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Muži 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Ženy 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Juniori 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Juniorky 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Kadeti 500, 2000
C1, C2, K1, K2 Kadetky 500, 2000
C1, K1 Chlapci 14 500, 2000
C2, K2 Chlapci 13+14 500, 2000
C1, K1 Dievčatá 14 500, 2000
C2, K2 Dievčatá 13+14 500, 2000
C1, K1 Chlapci 13 500, 2000
C1, K1 Dievčatá 13 500, 2000
C1, K1 Chlapci 12 2000
C2, K2 Chlapci 11+12 2000
K1 Dievčatá 12 2000
K2 Dievčatá 11+12 2000
C1, K1 Chlapci 11 2000
K1 Dievčatá 11 2000
C1, K1 Chlapci 10 1000, 2000
K1 Dievčatá 10 1000, 2000
K1 Chlapci 9 1000, 2000
K1 Dievčatá 9 1000, 2000
Jantext
Vajda

Preteky

Pohár SNP

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

KP seniori

10.09.2020 - 11.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

25.09.2020 - 27.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 11.10.2020

M SR maratón

17.10.2020 - 17.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020