Medzinárodná regata

Dátum a miesto: 24.05.2019 - 26.05.2019, Piešťany, Sĺňava, Váh
Prihlášky: do 19.05.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Bergendi Boris
Hlavný rozhodca: Bielik Martin
Zást. hl. rozh.: Záborský Juraj
Delegát:  
Porada: 23.05.2019 - 19:00, Lodenica Piešťany
Druh pretekov: Medzinárodné
Popis trate: Albano
Ceny: Medaily, finančné, trofeje
Rozhodcovia: Malatinec Miroslav,Rusová Andrea,Rus Daniel,Rusová Anna,Rus Rastislav,Grolmus Matej,Stolárik Peter,Šuhajda Michal,Julény Anton
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program: Medzinárodná regata - predbežný program
Rozpis:

Medzinárodná regata - časový harmonogram

Medzinárodná regata - štartovná listina

Výsledky: Medzinárodná regata - výsledky

 

Disciplíny:

C1, C2, K1, K2 Muži 200, 500, 1000
K4 Muži 500
C1, C2, K1, K2 Ženy 200, 500, 1000
C1, C2, K1, K2 Juniori 200, 500, 1000
C4 Juniori 500
K4 Juniori 500
C1, C2, K1, K2 Juniorky 200, 500, 1000
C4, K4 Juniorky 500
C1, C2, K1, K2 Kadeti 200, 500, 1000
C4 Kadeti 500
K4 Kadeti 500
C1, C2, K1, K2 Kadetky 200, 500, 1000
K4 Kadetky 500
Jantext
Vajda

Preteky

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Veľká cena Komárna

06.09.2020 - 06.09.2020

KP seniori

10.09.2020 - 11.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

25.09.2020 - 27.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 11.10.2020

M SR maratón

17.10.2020 - 17.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020

Piešťanská Regata 2020

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020