Rudno Cup

Dátum a miesto: 08.05.2019 - 08.05.2019, Nitrianske Rudno, Priehrada
Prihlášky: do 04.05.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Iliaš Peter
Hlavný rozhodca: Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh.: Macek Jozef
Delegát:  
Porada: Elektronicky, emailom na rado.orsula@gmail.com
Druh pretekov: Leto s Kajakom, Verejné
Popis trate: Stojatá voda, okruhy s obrátkami
Ceny: Diplomy a medaily, najlepší klub pohár
Rozhodcovia: Stolárik Peter,Roder Ivo,Julény Anton,Grolmus Matej,Štark Ľubor,Štarková Ľubica
Plán trate: Stiahni
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program: Rudno Cup - predbežný program
Rozpis: Rozpis - Rudno Cup
Výsledky: Výsledky - Rudno Cup

 

Disciplíny:

C1, K1 Muži 6000
C1, K1 Ženy 6000
C1, K1 Juniori 6000
C1, K1 Juniorky 6000
C1, K1 Kadeti 4000
C1, K1 Kadetky 4000
C1, K1 Chlapci 14 4000
C1, K1 Dievčatá 14 4000
C1, K1 Chlapci 13 4000
C1, K1 Dievčatá 13 4000
C1, K1 Chlapci 12 2000
C1, K1 Dievčatá 12 2000
C1, K1 Chlapci 11 2000
K1 Dievčatá 11 2000
C1, K1 Chlapci 10 2000
K1 Dievčatá 10 2000
C1, K1 Chlapci 9 2000
K1 Dievčatá 9 2000
K1 Nováčik chlapci 500
K1 Nováčik dievčatá 500
Jantext
Vajda

Preteky

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Veľká cena Komárna

06.09.2020 - 06.09.2020

KP seniori

10.09.2020 - 11.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Hargašov memoriál

19.09.2020 - 19.09.2020

Medzinárodná regata juniorov/U23

25.09.2020 - 27.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 11.10.2020

M SR maratón

17.10.2020 - 17.10.2020

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020

Piešťanská Regata 2020

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020