Slovenský mládežnícky tím 2020

 

meno

klub

ročník

disciplína

1

Kocúr Tomáš

NOV

2009

kajak

2

Pachník Patrik

ZLP

2009

kajak

3

Becker Maxim

UKB

2009

kajak

4

Cachovanová Nela

NOV

2009

kajak

5

Markovičová Diana

KOM

2009

kajak

6

Zrneková Michaela

KOM

2008

kajak

7

Kostoláni Erik

NZA

2008

kajak

8

Zachar Eliáš

MOR

2008

kajak

9

Bartolčič Jakub

UKB

2008

kajak

10

Gavlider Alex

ŠAM

2008

kajak

11

Křen Martin

PIE

2008

kajak

12

Moťovská Alexandra

VIN

2008

kajak

13

Plšková Natália

TTS

2008

kajak

14

Gibas Viktor

TTS

2008

canoe

15

Rus Matúš

NOV

2007

kajak

16

Apfel Martin

ŠAM

2007

kajak

17

Marsal Máté

KOM

2007

kajak

18

Ďurčo Oskar

UKB

2007

kajak

19

Gatialová Saskia

NOV

2007

kajak

20

Karaková Nina

NOV

2007

kajak

21

Kováčiková Chiara Sofia

TTS

2007

kajak

22

Kalaber Artur

VIN

2007

canoe

23

Zgurišová Michaela

ŠTU

2007

canoe

24

Grolmus Lukáš

KOM

2006

kajak

25

Nagy Dominik

KOM

2006

kajak

26

Szabó Maximilián

NZA

2006

kajak

27

Ikréni Márk

KOM

2006

kajak

28

Hvojníková Nikola

NOV

2006

kajak

29

Tóthová Tamara

KOM

2006

kajak

30

Libaiová Laura

ŠAM

2006

kajak

31

Struhár Daniel

TTS

2006

canoe

32

Mináriková Alexandra

MOR

2006

canoe

 

Klub

Počet

ŠAM

3

KOM

7

NOV

6

UKB

3

PIE

1

MOR

2

NZA

2

ŠTU

1

ZLP

1

VIN

2

ŠKP

0

ŠGT

0

TTS

4

Spolu:

32

 

Jantext
Vajda

Preteky

Pohár Interu

13.07.2024 - 14.07.2024

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

20.07.2024 - 21.07.2024

M-SR krátke trate

02.08.2024 - 04.08.2024

M-SR SUP

10.08.2024 - 11.08.2024

Hargašov memoriál / M-SR maratón

07.09.2024 - 07.09.2024

Rozlúčkové preteky

05.10.2024 - 05.10.2024

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

M-SR dlhé trate

06.05.2023 - 06.05.2023

Rudno Cup

20.05.2023 - 20.05.2023

Medzinárodná regata juniorov/U23

26.05.2023 - 28.05.2023

Veľká cena Komárna

03.06.2023 - 04.06.2023

KP juniori

10.06.2023 - 10.06.2023

Pohár SNP

17.06.2023 - 18.06.2023

Trenčianska regata

24.06.2023 - 25.06.2023

Novácka päťstovka

01.07.2023 - 02.07.2023

II. KP seniori

13.07.2023 - 14.07.2023

Pohár Interu

15.07.2023 - 16.07.2023

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.07.2023 - 23.07.2023

M-SR krátke trate

04.08.2023 - 06.08.2023

M-SR SUP

12.08.2023 - 13.08.2023

Dunajský maratón

10.09.2023 - 10.09.2023

Jungov memoriál

16.09.2023 - 16.09.2023

Hargašov memoriál / M-SR maratón

23.09.2023 - 23.09.2023

Rozlúčkové preteky

30.09.2023 - 30.09.2023

M-SR dlhé trate

04.05.2024 - 04.05.2024

Jungov memoriál

11.05.2024 - 11.05.2024

Rudno Cup

18.05.2024 - 18.05.2024

Medzinárodná regata juniorov/U23

24.05.2024 - 26.05.2024

Pohár SNP

01.06.2024 - 02.06.2024

KP juniori a U23

08.06.2024 - 09.06.2024

Veľká cena Komárna

15.06.2024 - 16.06.2024

Trenčianska regata

22.06.2024 - 23.06.2024

Novácka päťstovka

06.07.2024 - 07.07.2024

Pohár Interu

13.07.2024 - 14.07.2024

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner