Úspešný štart našich mladých nádejí

Naši pretekári v poľskej Poznani zvládli úvodný deň na Olympijských nádejách vynikajúco. Takmer všetkým lodiam sa podarilo postúpiť do semifinále, len šiestim nie, z toho jednu loď diskvalifikovali kvôli váhe. Dvom posádkam sa podaril priamy postup do finále priamo z rozjázd a to C1 500 U16 Artur Kalaber a K4 200 U17 Máté Marsal, Maximilián Szabó, Máté Lépi, Martin Bábik. Na piatkovom programe sú kilometrové trate, najskôr ostávajúce rozjazdy, potom semifinále a poobede finále. V sobotu nalsedujú päťstovky a v nedeľu dvestovky. Naši pretekári sa predstavia v týchto časoch:

Piatok 8.9.2023 rozjazdy

8:48 K2 1000 U16 Matej Lopata, Viktor Csemez

8:51 K2 1000 U16 Michal Tóth, Teo Peter Lukáč

9:24 K2 1000 U16 Nela Meszárošová, Natália Bartolčičová

9:27 K2 1000 U16 Nadine Durčová, Eliška Gajdošíková

Piatok 8.9.2023 semifinále

10:00 K1 1000 U17 Maximilián Szabo

10:00 K1 1000 U17 Martin Bábik

10:21 K1 1000 U16 Oskar Ďurčo

10:24 K1 1000 U16 Teo Peter Lukáč

10:30 C1 1000 U16 Alan Lokšík

10:33 C1 1000 U16 Artur Kalaber

10:45 K1 1000 U15 Tomáš Ťapušík

10:57 C1 1000 U15 Gustav Hollein

11:00 K1 1000 U17 Tereza Czaniková

11:09 C1 1000 U17 Zoe Bónová

11:24 K1 1000 U16 Ema Minarovičová

11:24 K1 1000 U16 Nela Meszárošová

11:36 K1 1000 U15 Nadine Ďurčová

11:36 K1 1000 U15 Lara Hanáková

13:06 K2 1000 U16 Michal Tóth, Teo Peter Lukáč

13:12 K2 1000 U16 Matej Lopata, Viktor Csemez

13:33 K2 1000 U16 Nadine Durčová, Eliška Gajdošíková

13:36 K2 1000 U16 Nela Meszárošová, Natália Bartolčičová

Piatok 8.9.2023 finále od 14:20

 

Sobota 9.9.2023 rozjazdy

8:30 K2 500 U17 Maximilián Szabo, Máté Lépi

8:39 K2 500 U17 Lucas Kutiš, Jozef Múka

8:54 K2 500 U16 Oskar Ďurčo, Martin Apfel

8:57 K2 500 U16 Jakub Bartolčič, Michal Klima

9:06 C2 500 U16 Artur Kalaber, Alex Oravec

9:30 K2 500 U17 Tereza Czaniková, Nikola Hvojníková

9:39 K2 500 U16 Ema Minarovičová, Natália Bartolčičová

9:42 K2 500 U16 Ella Dočolomanská, Natália Plšková

Sobota 9.9.2023 semifinále

10:27 K1 500 U16 Máté Marsal

10:54 K1 500 U15 Tomáš Ťapušík

10:57 K1 500 U15 Alex Gavlider

11:00 C1 500 U15 Gustav Hollein

11:00 C1 500 U15 Alex Oravec

11:06 K1 500 U17 Nikola Hvojníková

11:09 K1 500 U17 Teraza Czaniková

11:15 C1 500 U17 Zoe Bónová

11:30 K1 500 U16 Ema Minarovičová

11:42 K1 500 U15 Michaela Zrneková

11:45 K1 500 U15 Lara Hanáková

12:03 K2 500 U17 muži

12:15 K2 500 U16 muži

12:24 C2 500 U16 muži

12:42 K2 500 U17 ženy

12:48 K2 500 U16 ženy

13:45 K4 500 U17 Máté Marsal, Maximilián Szabó, Máté Lépi, Martin Bábik

13:51 K4 500 U17 Martin Apfel, Jakub Bartolčič, Oskar Ďurčo, Michal Klima

14:12 K4 500 U17 Viktória Borárošová, Ella Dočolomanská, Natália Plšková, Natália Ďurčová

14:12 K4 500 U17 Tereza Czaniková, Nikola Hvojníková, Ema Minarovičová, Lara Hanáková

Sobota 9.9.2023 finále od 14:52

 

Nedeľa 10.9.2023 rozjazdy

8:09 K1 200 U17 Máté Lépi

8:12 K1 200 U17 Martin Bábik

8:42 K1 200 U16 Martin Apfel

8:48 C1 200 U16 Dominik Struk

8:51 C1 200 U16 Artur Kalaber

9:03 K1 200 U15 Alex Gavlider

9:09 K1 200 U15 Viktor Csemez

9:18 C1 200 U15 Gustav Hollein

9:21 C1 200 U15 Alex Oravec

9:27 K1 200 U17 Teraza Czaniková

9:36 K1 200 U17 Nikola Hvojníková

9:42 C1 200 U17 Zoe Bónová

10:06 K1 200 U16 Ema Minarovičová

10:09 K1 200 U16 Viktória Borárošová

10:12 C1 200 U16 Natália Szenéciová

10:30 K1 200 U15 Michaela Zrneková

10:33 K1 200 U15 Lara Hanáková

Nedeľa 10.9.2023 semifinále

Singlové disciplíny podľa ranných rozjázd od 10:57

13:06 K2 200 U17 Maximilián Szabó, Máté Lépi

13:09 K2 200 U17 Lucas Kutiš, Jozef Múka

13:18 K2 200 U16 Máté Marsal, Matej Lopata

13:24 K2 200 U16 Oskar Ďurčo, Martin Apfel

13:27 C2 200 U16 Artur Kalaber, Alex Oravec

13:57 K2 200 U16 Lara Hanáková, Eliška Gajdošíková

15:00 K4 200 U17 Viktória Borárošová, Ella Dočolomanská, Natália Plšková, Natália Ďurčová

Nedeľa 10.9.2023 finále od 15:24

Výsledky a štartovky nájdete na tomto linku: https://oh2023.domtel-sport.pl/

Priamy prenos z druhého dňa: https://www.youtube.com/watch?v=b3tLDrwEReU

Dňa 08.09.2023

Jantext
Vajda

Preteky

Pohár Interu

13.07.2024 - 14.07.2024

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

20.07.2024 - 21.07.2024

M-SR krátke trate

02.08.2024 - 04.08.2024

M-SR SUP

10.08.2024 - 11.08.2024

Hargašov memoriál / M-SR maratón

07.09.2024 - 07.09.2024

Rozlúčkové preteky

05.10.2024 - 05.10.2024

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

Jungov memoriál

07.05.2022 - 07.05.2022

I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

07.05.2022 - 08.05.2022

M-SR dlhé trate

14.05.2022 - 15.05.2022

Rudno Cup

21.05.2022 - 21.05.2022

I. KP juniorov

28.05.2022 - 28.05.2022

Medzinárodná regata juniorov/U23

03.06.2022 - 05.06.2022

Veľká cena Komárna

11.06.2022 - 12.06.2022

Pohár SNP

18.06.2022 - 19.06.2022

Trenčianska regata

25.06.2022 - 26.06.2022

II. KP seniorov

30.06.2022 - 01.07.2022

Novácka päťstovka

02.07.2022 - 03.07.2022

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

09.07.2022 - 10.07.2022

Pohár Interu

23.07.2022 - 24.07.2022

M-SR krátke trate

05.08.2022 - 07.08.2022

Dunajský maratón

04.09.2022 - 04.09.2022

Súťaž olympijských nádejí

08.09.2022 - 11.09.2022

M-SR maratón

17.09.2022 - 17.09.2022

Hargašov memoriál

24.09.2022 - 24.09.2022

Rozlúčkové preteky

01.10.2022 - 01.10.2022

M-SR dlhé trate

06.05.2023 - 06.05.2023

Rudno Cup

20.05.2023 - 20.05.2023

Medzinárodná regata juniorov/U23

26.05.2023 - 28.05.2023

Veľká cena Komárna

03.06.2023 - 04.06.2023

KP juniori

10.06.2023 - 10.06.2023

Pohár SNP

17.06.2023 - 18.06.2023

Trenčianska regata

24.06.2023 - 25.06.2023

Novácka päťstovka

01.07.2023 - 02.07.2023

II. KP seniori

13.07.2023 - 14.07.2023

Pohár Interu

15.07.2023 - 16.07.2023

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.07.2023 - 23.07.2023

M-SR krátke trate

04.08.2023 - 06.08.2023

M-SR SUP

12.08.2023 - 13.08.2023

Dunajský maratón

10.09.2023 - 10.09.2023

Jungov memoriál

16.09.2023 - 16.09.2023

Hargašov memoriál / M-SR maratón

23.09.2023 - 23.09.2023

Rozlúčkové preteky

30.09.2023 - 30.09.2023

M-SR dlhé trate

04.05.2024 - 04.05.2024

Jungov memoriál

11.05.2024 - 11.05.2024

Rudno Cup

18.05.2024 - 18.05.2024

Medzinárodná regata juniorov/U23

24.05.2024 - 26.05.2024

Pohár SNP

01.06.2024 - 02.06.2024

KP juniori a U23

08.06.2024 - 09.06.2024

Veľká cena Komárna

15.06.2024 - 16.06.2024

Trenčianska regata

22.06.2024 - 23.06.2024

Novácka päťstovka

06.07.2024 - 07.07.2024

Pohár Interu

13.07.2024 - 14.07.2024

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner