Nominácia na Súťaž olympijských nádejí do Poznane

Výkonný výbor sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky schválil nomináciu na Súťaž olympijských nádejí v rýchlostnej kanoistike, ktorá sa koná od 14. do 16. septembra v poľskom meste Poznaň.

Kajak - ženy, 1000 m:

K1: Karolína Seregiová, Dagmar Čulenová, Katarína Pecsuková, Nina Holá

K4: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová

Kajak - ženy, 500 m:

K1: Karolína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová, Katarína Pecsuková

K2: Romana Jakubisová, Lívia Vrecková

K2:  Katarína Pecsuková, Eszter Koczkás

K4: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová

Kajak - ženy, 200 m:

K1: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Dagmar Čulenová, Eszter Koczkás, Katarína Pecsuková

K2: Emma Horváth, Dagmar Čulenová

K2: Romana Jakubisová, Lívia Vrecková

Kajak - muži, 1000 m:

K1: Marko Ujvári, Márk Meszlényi, Daniel Rybanský, Matej Današ

K2: Michal Pospíšil, Adam Jablonovský

K2: Martin Hvojník, Zsolt Libai

K2: Adam Bende, Martin Iliaš

K4: Daniel Rybanský, Matej Današ, Márk Meszlényi, Martin Iliaš

Kajak - muži, 500 m:

K1: Martin Hvojník, Zsolt Libai, Martin Iliaš, Márk Meszlényi, Matej Današ, Viktor Podhradský

K4: Martin Hvojník, Richard Németh, Zsolt Libai, Marko Ujvári

K4: Daniel Rybanský, Michal Jurčo, Samuel Cagaň, Martin Iliaš

Kajak - muži, 200 m:

K1: Martin Hvojník, Zsolt Libai, Michal Jurčo, Martin Iliaš, Samuel Cagaň, Samuel Podhradský

K2: Michal Pospíšil, Adam Jablonovský

K2: Zsolt Libai, Martin Hvojník

K2: Samuel Cagaň, Martin Iliaš

K2:  Adam Bende, Márk Meszlényi

muži a ženy - kanoe, 1000 m:

C1: Eduard Strýček, Dominik Olexík, Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Peter Stolárik

C2:  Jakub Kunovský, Andrej Mazaník

C2:  Michal Szobolovszky, Peter Kizek

C2:  Patrik Hamrozy, Alex Kútny

ženy - kanoe, 500 m:

C1: Lucia Valová, Sylvia Moravčíková, Kristína Jankovská, Viktória Ikreniová

muži - kanoe, 500 m:

C4: Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Eduard Strýček, Dominik Olexík

muži - kanoe, 200 m:

C1: Eduard Strýček, Dominik Olexík, Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Peter Stolárik

C2: Patrik Hamrozy, Alex Kútny

C2: Jakub Kunovský, Andrej Mazaník

C2: Peter Christopher Lérant, Peter     Stolárik

C2: Michal Szobolovszky, Peter Kizek

ženy - kanoe, 200 m:

C1: Lucia Valová, Sylvia Moravčíková, Kristína Jankovská, Viktória Ikreniová

Jantext
Vajda

Preteky

Rozlúčkové preteky

29.09.2018 - 29.09.2018

I. KP seniori

05.05.2018 - 06.05.2018

Rudno Cup

12.05.2018 - 12.05.2018

Majstrovstvá Slovenska maratón

19.05.2018 - 19.05.2018

Jungov memoriál

26.05.2018 - 26.05.2018

Medzinárodná regata

01.06.2018 - 03.06.2018

KP juniori

09.06.2018 - 09.06.2018

Veľká cena Komárna

16.06.2018 - 17.06.2018

Trenčianska regata

30.06.2018 - 01.07.2018

Novácka päťstovka

07.07.2018 - 08.07.2018

II. KP seniori

14.07.2018 - 15.07.2018

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

04.08.2018 - 05.08.2018

Pohár SNP

11.08.2018 - 12.08.2018

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

31.08.2018 - 02.09.2018

Pohár Slávie UK

08.09.2018 - 08.09.2018

Dunajský maratón

09.09.2018 - 09.09.2018