Mládežnícky tím na Olympijské nádeje 2021

NOMINÁCIA NA SON RAČICE 2021

 

Ženy – kajak 1000m

K1 Bianka Sidová

K1 Dominika Rusová

K1 Romana Švecová

K1 Veronika Šustová

K1 Tereza Czániková

 

K2 Dominika Rusová – Tatiana Trakalová

K2 Diana Husáriková – Alena Múková

K2 Hana Gavorková – Romana Švecová

 

Muži – kajak 1000m

K1 Filip Podleiszek

K1 Dávid Stojkovič

K1 Tomáš Farkaš

K1 Ľudovít Tóth

K1 Maximilián Szabó

K1 Lukáš Grolmus

 

K2 Juraj Kukačka – Michal Zrutta

K2 Dominik Doktorík – Ľudovít Tóth

K2 Marko Bergendi – Maximilián Szabó

 

Muži – canoe 1000m

C1 Dušan Hladký

C1 Adam Psotný

C1 Partik Ružič

C1 Adam Krovina

 

C2 Dušan Hladký – Adam Psotný

 

Ženy – kajak/canoe 500m

K1 Bianka Sidová

K1 Réka Bugár

K1 Romana Švecová

K1 Hana Gavorková

K1 Tereza Czániková

K1 Nikola Hvojníková

C1 Vannesa Hamróziová

C1 Martina Miškolciová

C1 Zoe Bónová

 

K2 Diana Husáriková – Alena Múková

K2 Hana Gavorková – Romana Švecová

 

K4 Sofia Bergendi – Diana Husáriková – Alena Múková – Dominika Rusová

K4 Hana Gavorková – Romana Švecová – Tereza Czaniková – Nikola Hvojníková

 

Muži – kajak 500m

K1 Filip Podleiszek

K1 Tomáš Farkaš

K1 Ľudovít Tóth

K1 Máte Lepi

K1 Lukáš Grolmus

 

K2 Juraj Kukačka – Michal Zrutta

K2 Dominik Doktorík – Ľudovít Tóth

K2 Jakub Kamas – Ivan Pohanka

 

K4 Michal Zrutta – Filip Podleiszek – Dávid Stojkovič – Ondrej Kobyda

K4 Dávid Podleiszek – Ľudovít Tóth – Lukáš Grolmus – Dominik Doktorík

 

Muži – canoe 500m

C1 Dušan Hladký

C1 Adam Psotný

C1 Partik Ružič

C1 Adam Krovina

 

C2 Dušan Hladký – Adam Psotný

 

C4 Dušan Hladký - Adam Psotný - Partik Ružič - Adam Krovina

 

Ženy – kajak/canoe 200m

K1 Bianka Sidová

K1 Réka Bugár

K1 Romana Švecová

K1 Hana Gavorková

K1 Tereza Czániková

K1 Nikola Hvojníková

C1 Vannesa Hamróziová

C1 Martina Miškolciová

C1 Zoe Bónová

 

K2 Diana Husáriková – Alena Múková

K2 Hana Gavorková – Romana Švecová

K2 Réka Bugár – Sofia Bergendiová

K2 Tereza Czaniková – Laura Libaiová

 

K4 Réka Bugár– Diana Husáriková – Alena Múková – Sofia Bergendi

K4 Hana Gavorková – Romana Švecová – Tereza Czaniková – Nikola Hvojníková

 

Muži – kajak 200m

K1 Michal Zrutta

K1 Boris Vargha

K1 Ivan Pohanka

K1 Máte Lepi

K1 Lukáš Grolmus

K1 Jakub Iliaš

 

K2 Juraj Kukačka – Ondrej Kobyda

K2 Dominik Doktorík – Ľudovít Tóth

K2 LuKáš Grolmus – Dávid Podleiszek

 

K4 Dávid Stojkovič – Filip Podleiszek – Juraj Kukučka – Ondrej Kobyda

K4 Dávid Podleiszek – Ľudovít Tóth – Lukáš Grolmus – Dominik Doktorík

 

Muži – canoe 200m

C1 Dušan Hladký

C1 Adam Psotný

C1 Partik Ružič

C1 Adam Krovina

 

C2 Dušan Hladký – Adam Psotný

Dňa 07.09.2021

Jantext
Vajda

Preteky

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Rozlúčkové preteky

02.10.2021 - 02.10.2021

I. KP seniori

30.04.2021 - 02.05.2021

Majstrovstvá SR dlhé trate

07.05.2021 - 08.05.2021

Medzinárodná regata juniorov/U23

29.05.2021 - 30.05.2021

KP juniori

05.06.2021 - 05.06.2021

Veľká cena Komárna

12.06.2021 - 13.06.2021

Pohár SNP

19.06.2021 - 20.06.2021

Trenčianska regata

26.06.2021 - 27.06.2021

Novácka päťstovka

03.07.2021 - 04.07.2021

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

10.07.2021 - 11.07.2021

Pohár Interu

24.07.2021 - 25.07.2021

Majstrovstvá SR krátke trate

06.08.2021 - 08.08.2021

III. KP na MS seniori

28.08.2021 - 29.08.2021

Pohár Slávie UK

04.09.2021 - 04.09.2021

Dunajský maratón

12.09.2021 - 12.09.2021

Hargašov memoriál

25.09.2021 - 25.09.2021

Partner
Partner
Partner