Už dnes vyráža časť našej výpravy na jedno z dvoch vrcholových mládežníckych podujatí. Od 11. do 14. júla bude v Českých Račiciach bojovať o tituly majstrov Európy týchto 29 slovenských pretekárov v kategóriách juniorov a do 23 rokov:
JUNIORI
Ženy 200m
K1 Romana Jakubisová (2002)
C1 Lucia Valová (2001)
Ženy 500m
K1 Dagmar Čulenová (2002)
C1 Lucia Valová (2001)
K2 Dagmar Čulenová (2002) - Romana Jakubisová (2002)
K4 Katarína Pecsuková (2003) - Bianka Sidová (2004) - Emma Horváthová (2002) - Karolína Seregiová (2001)
Ženy 1000m
K1 Katarína Pecsuková (2003)
Muži 200m
K1 Martin Hvojník (2001)
C1 Dominik OLexík (2001)
Muži 500m
K1 Michal Pospíšil (2001)
K4 Viktor Samuel Podhradský (2003) - Martin Hvojník (2001) - Zsolt Libai (2001) - Richard Németh (2001)
C4 Peter CH. Lenart (2002) - Peter Stolárik (2003) - Peter Kizek (2002) - Andrej Mazaník (2001)
Muži 1000m
K1 Márk Meszlényi (2002)
K2 Daniel Rybanský (2003) - Marko Ujvári (2001)
C1 Eduard Strýček (2001)
C2 Peter Kizek (2002) - Andrej Mazaník (2001)
U23
Ženy 200m
K1 Jessica Zatlkjaová
C1 Gabriela Ladičová
Ženy 500m
K1 Mariana Petrušová
C1 Gabriela Ladičová
Ženy 1000m
K1 Mariana Petrušová
Muži 200m
K1 Csaba Zalka
Muži 500m
K4 Samuel Baláž - Matúš Jedinák- Csaba Zalka - Adam Botek
Muži 1000m
K2 Samuel Baláž - Adam Botek
C1 Dávid Fekete
Program pretekov:
Štvrtok 11. júl
09:00 rozjazdy 1000 m
muži - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23, K2 jun. a U23, C2;
ženy - K1 jun. a U23
11:50 rozjazdy 500 m
muži: K1 jun.;
ženy: K1 jun., C1 jun.
15:00 rozjazdy 500 m
muži - K1 U23, C2 U23, K4 jun. a U23, C4 jun.;
ženy - K1 U23, C1 U23, K2 jun. a U23, C2 jun., K4 jun. a U23
Piatok 12. júl
09:00 semifinále 500 m
muži - K1 jun. a U23, C4 jun., C2 jun.;
ženy - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23, K2 jun. a U23, C2 jun. a U23
10:30 semifinále 1000 m
muži - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23, K2 jun. a U23, C2 jun. a U23;
ženy - K1 jun. a U23
14:00 semifinále 500 m
muži - K4 jun. a U23;
ženy - K4 jun. a U23
15:00 rozjazdy 200 m
muži - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23;
ženy - C1 jun. a U23, K1 jun. a U23, C2 jun.
Sobota 13. júla
09:00 finále 1000 m
muži - K1 jun. a U23, K2 jun. a U23, C1 jun. a U23, C2 jun. a U23;
ženy - K1 jun. a U23
15:00 semifinále 200 m
muži - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23;
ženy - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23, C2 jun.
Nedela 14. júla
09:00 finále 500 m
muži - K1 jun. a U23, K4 jun. a U23, C2 U23, C4 jun.;
ženy - K1 jun. a U23, K4 jun. a U23, C1 jun. a U23, C2 jun. a U23, K2 jun. a U23
15:30 finále 200 m
muži - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23;
ženy - K1 jun. a U23, C1 jun. a U23; C2 jun. a U23
Živý prenos môžete sledovať tu: https://www.youtube.com/CanoeEurope
Výsledky: https://timetable.europecanoeevents.com/index.php?gmt=2&gmt2=-120
Všetky informácie o pretekoch nájdete na tejto webstránke: https://www.canoeracice.com/cz/
Dňa 09.07.2019
Preteky
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
27.04.2024 - 28.04.2024
M-SR dlhé trate
04.05.2024 - 04.05.2024
Jungov memoriál
11.05.2024 - 11.05.2024
Rudno Cup
18.05.2024 - 18.05.2024
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 - 26.05.2024
Pohár SNP
01.06.2024 - 02.06.2024
KP juniori a U23
08.06.2024 - 09.06.2024
Veľká cena Komárna
15.06.2024 - 16.06.2024
Trenčianska regata
22.06.2024 - 23.06.2024
Majstrovstvá Európy juniorov a U23 v rýchlostnej kanoistike
27.06.2024 - 30.06.2024
Novácka päťstovka
06.07.2024 - 07.07.2024
Pohár Interu
13.07.2024 - 14.07.2024
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 - 21.07.2024
M-SR krátke trate
02.08.2024 - 04.08.2024
M-SR SUP
10.08.2024 - 11.08.2024
Hargašov memoriál / M-SR maratón
07.09.2024 - 07.09.2024
Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu
14.09.2024 - 14.09.2024
Dunajský maratón
15.09.2024 - 15.09.2024
Rozlúčkové preteky
05.10.2024 - 05.10.2024
!!! Zrušené !!! - M SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
06.02.2021 - 06.02.2021
!!! Zrušené !!! - Rudno CUP - !!! Zrušené !!!
17.04.2021 - 17.04.2021
I. KP seniori
30.04.2021 - 02.05.2021
Majstrovstvá SR dlhé trate
07.05.2021 - 08.05.2021
!!! Zrušené !!! - Jungov memoriál - !!! Zrušené !!!
15.05.2021 - 15.05.2021
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2021 - 30.05.2021
KP juniori
05.06.2021 - 05.06.2021
Veľká cena Komárna
12.06.2021 - 13.06.2021
Pohár SNP
19.06.2021 - 20.06.2021
Trenčianska regata
26.06.2021 - 27.06.2021
!!! Zrušené !!! - II. KP seniori - !!! Zrušené !!!
01.07.2021 - 01.07.2021
Novácka päťstovka
03.07.2021 - 04.07.2021
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
10.07.2021 - 11.07.2021
Pohár Interu
24.07.2021 - 25.07.2021
Majstrovstvá SR krátke trate
06.08.2021 - 08.08.2021
III. KP na MS seniori
28.08.2021 - 29.08.2021
Pohár Slávie UK
04.09.2021 - 04.09.2021
Dunajský maratón
12.09.2021 - 12.09.2021
Majstrovstvá SR maratón / Jungov memoriál pre mládež - 4.ročník
18.09.2021 - 18.09.2021
Hargašov memoriál
25.09.2021 - 25.09.2021
Rozlúčkové preteky
02.10.2021 - 02.10.2021
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
05.02.2022 - 05.02.2022
Jungov memoriál
07.05.2022 - 07.05.2022
I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov
07.05.2022 - 08.05.2022
M-SR dlhé trate
14.05.2022 - 15.05.2022
Rudno Cup
21.05.2022 - 21.05.2022
I. KP juniorov
28.05.2022 - 28.05.2022
Medzinárodná regata juniorov/U23
03.06.2022 - 05.06.2022
Veľká cena Komárna
11.06.2022 - 12.06.2022
Pohár SNP
18.06.2022 - 19.06.2022
Trenčianska regata
25.06.2022 - 26.06.2022
II. KP seniorov
30.06.2022 - 01.07.2022
Novácka päťstovka
02.07.2022 - 03.07.2022
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
09.07.2022 - 10.07.2022
Pohár Interu
23.07.2022 - 24.07.2022
Zrušené - II. KP juniorov a U23 - Zrušené
30.07.2022 - 31.07.2022
M-SR krátke trate
05.08.2022 - 07.08.2022
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
03.09.2022 - 03.09.2022
Dunajský maratón
04.09.2022 - 04.09.2022
Súťaž olympijských nádejí
08.09.2022 - 11.09.2022
M-SR maratón
17.09.2022 - 17.09.2022
Hargašov memoriál
24.09.2022 - 24.09.2022
Rozlúčkové preteky
01.10.2022 - 01.10.2022
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
04.02.2023 - 04.02.2023
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
29.04.2023 - 30.04.2023
M-SR dlhé trate
06.05.2023 - 06.05.2023
Rudno Cup
20.05.2023 - 20.05.2023
Medzinárodná regata juniorov/U23
26.05.2023 - 28.05.2023
Veľká cena Komárna
03.06.2023 - 04.06.2023
KP juniori
10.06.2023 - 10.06.2023
Pohár SNP
17.06.2023 - 18.06.2023
Trenčianska regata
24.06.2023 - 25.06.2023
Novácka päťstovka
01.07.2023 - 02.07.2023
II. KP seniori
13.07.2023 - 14.07.2023
Pohár Interu
15.07.2023 - 16.07.2023
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
22.07.2023 - 23.07.2023
M-SR krátke trate
04.08.2023 - 06.08.2023
M-SR SUP
12.08.2023 - 13.08.2023
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
09.09.2023 - 09.09.2023
Dunajský maratón
10.09.2023 - 10.09.2023
Jungov memoriál
16.09.2023 - 16.09.2023
Hargašov memoriál / M-SR maratón
23.09.2023 - 23.09.2023
Rozlúčkové preteky
30.09.2023 - 30.09.2023
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
10.02.2024 - 10.02.2024