Posledný deň pred nami na sveťáku v Račiciach a v deviatich štartoch uvidíme naše posádky, z toho až 6 vo veľkom finále. Sobota bola veru náročná a napínavá pre našich športovcov. Olympijská K4 sa rozdelila na dva deble a my sme boli zvedaví, ako obstoja v silnej svetovej konkurencii. Erik Vlček s Adamom Botekom ukázali svoju silu a prebojovali sa do dnešného A finále. Mariana Petrušová to tiež mala náročné. Keď v krátkom slede striedala K2 500m a K1 1000m. No a na jej stále lepšej trati sa jej podarilo dostať do Áčka. Ako jej, tak aj dvojici Strýček – Kizek sa podarilo z rozjazdy C2 1000m postúpiť priamo do A finále.
Priamy prenos finálových jázd vysiela Česká televízia alebo si to môžete pozrieť tu: https://www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-cup/racice-2022
Výsledky sobota 21.5.
7.miesto K4 500 finále B: Dagmar Čulenová – Bianka Sidová – Katarína Pecsuková – Hana Zemánková
2.miesto K1 500 finále B: Lisa Maria Gamsjäger
6.miesto K1 500 finále B: Ivana Kmeťová
7.miesto K4 500 finále A: Samuel Baláž – Denis Myšák – Csaba Zalka – Milan Dörner
2.miesto C2 1000 rozjazda 2: Eduard Strýček – Peter Kizek → finále A
3.miesto K2 500 rozjazda 2: Katarína Pecsuková – Bianka Sidová → 5.miesto semifinále → finále B
1.miesto K2 500 rozjazda 4: Mariana Petrušová – Lisa Maria Gamsjäger → 4.miesto semifinále → finále B
1.miesto K2 500 rozjazda 5: Erik Vlček – Adam Botek → 2.miesto semifinále → finále A
3.miesto 500 rozjazda 6: Samuel Baláž – Denis Myšák → 5.miesto semifinále → finále B
6.miesto K1 200 semifinále: Ivana Kmeťová → finále B
8.miesto C1 1000 semifinále: Matej Rusnák
6.miesto K2 1000 semifinále: Samuel Podhradský – Matej Današ
1.miesto K1 1000 semifinále: Mariana Petrušová → finále A
Program nedeľa 22.5.
9:55 K1 200 semifinále: Ivana Kmeťová
10:36 K2 500 finále B: Katarína Pecsuková – Bianka Sidová
10:36 K2 500 finále B: Mariana Petrušová – Lisa Maria Gamsjäger
10:48 K2 500 finále B: Samuel Baláž – Denis Myšák
11:45 16:38 K1 1000 finále A: Mariana Petrušová
11:56 C2 1000 finále A: Eduard Strýček – Peter Kizek
12:31 K2 500 finále A: Erik Vlček – Adam Botek
14:55 C1 5000 finále A: Matej Rusnák
15:35 K1 5000 finále A: Katarína Pecsuková, Dagmar Čulenová
16:10 K1 5000 finále A: Milan Dörner
Výsledky a štartovky nájdete na tomto linku:
https://memosoft.spotfokus.com/timetable/index.php?page=eventdetail&folder=67&gmt=2&gmt2=-120
Dňa 22.05.2022Preteky
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
27.04.2024 - 28.04.2024
M-SR dlhé trate
04.05.2024 - 04.05.2024
Jungov memoriál
11.05.2024 - 11.05.2024
Rudno Cup
18.05.2024 - 18.05.2024
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 - 26.05.2024
Pohár SNP
01.06.2024 - 02.06.2024
KP juniori a U23
08.06.2024 - 09.06.2024
Veľká cena Komárna
15.06.2024 - 16.06.2024
Trenčianska regata
22.06.2024 - 23.06.2024
Majstrovstvá Európy juniorov a U23 v rýchlostnej kanoistike
27.06.2024 - 30.06.2024
Novácka päťstovka
06.07.2024 - 07.07.2024
Pohár Interu
13.07.2024 - 14.07.2024
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 - 21.07.2024
M-SR krátke trate
02.08.2024 - 04.08.2024
M-SR SUP
10.08.2024 - 11.08.2024
Hargašov memoriál / M-SR maratón
07.09.2024 - 07.09.2024
Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu
14.09.2024 - 14.09.2024
Dunajský maratón
15.09.2024 - 15.09.2024
Rozlúčkové preteky
05.10.2024 - 05.10.2024
!!! Zrušené !!! - M SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
06.02.2021 - 06.02.2021
!!! Zrušené !!! - Rudno CUP - !!! Zrušené !!!
17.04.2021 - 17.04.2021
I. KP seniori
30.04.2021 - 02.05.2021
Majstrovstvá SR dlhé trate
07.05.2021 - 08.05.2021
!!! Zrušené !!! - Jungov memoriál - !!! Zrušené !!!
15.05.2021 - 15.05.2021
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2021 - 30.05.2021
KP juniori
05.06.2021 - 05.06.2021
Veľká cena Komárna
12.06.2021 - 13.06.2021
Pohár SNP
19.06.2021 - 20.06.2021
Trenčianska regata
26.06.2021 - 27.06.2021
!!! Zrušené !!! - II. KP seniori - !!! Zrušené !!!
01.07.2021 - 01.07.2021
Novácka päťstovka
03.07.2021 - 04.07.2021
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
10.07.2021 - 11.07.2021
Pohár Interu
24.07.2021 - 25.07.2021
Majstrovstvá SR krátke trate
06.08.2021 - 08.08.2021
III. KP na MS seniori
28.08.2021 - 29.08.2021
Pohár Slávie UK
04.09.2021 - 04.09.2021
Dunajský maratón
12.09.2021 - 12.09.2021
Majstrovstvá SR maratón / Jungov memoriál pre mládež - 4.ročník
18.09.2021 - 18.09.2021
Hargašov memoriál
25.09.2021 - 25.09.2021
Rozlúčkové preteky
02.10.2021 - 02.10.2021
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
05.02.2022 - 05.02.2022
Jungov memoriál
07.05.2022 - 07.05.2022
I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov
07.05.2022 - 08.05.2022
M-SR dlhé trate
14.05.2022 - 15.05.2022
Rudno Cup
21.05.2022 - 21.05.2022
I. KP juniorov
28.05.2022 - 28.05.2022
Medzinárodná regata juniorov/U23
03.06.2022 - 05.06.2022
Veľká cena Komárna
11.06.2022 - 12.06.2022
Pohár SNP
18.06.2022 - 19.06.2022
Trenčianska regata
25.06.2022 - 26.06.2022
II. KP seniorov
30.06.2022 - 01.07.2022
Novácka päťstovka
02.07.2022 - 03.07.2022
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
09.07.2022 - 10.07.2022
Pohár Interu
23.07.2022 - 24.07.2022
Zrušené - II. KP juniorov a U23 - Zrušené
30.07.2022 - 31.07.2022
M-SR krátke trate
05.08.2022 - 07.08.2022
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
03.09.2022 - 03.09.2022
Dunajský maratón
04.09.2022 - 04.09.2022
Súťaž olympijských nádejí
08.09.2022 - 11.09.2022
M-SR maratón
17.09.2022 - 17.09.2022
Hargašov memoriál
24.09.2022 - 24.09.2022
Rozlúčkové preteky
01.10.2022 - 01.10.2022
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
04.02.2023 - 04.02.2023
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
29.04.2023 - 30.04.2023
M-SR dlhé trate
06.05.2023 - 06.05.2023
Rudno Cup
20.05.2023 - 20.05.2023
Medzinárodná regata juniorov/U23
26.05.2023 - 28.05.2023
Veľká cena Komárna
03.06.2023 - 04.06.2023
KP juniori
10.06.2023 - 10.06.2023
Pohár SNP
17.06.2023 - 18.06.2023
Trenčianska regata
24.06.2023 - 25.06.2023
Novácka päťstovka
01.07.2023 - 02.07.2023
II. KP seniori
13.07.2023 - 14.07.2023
Pohár Interu
15.07.2023 - 16.07.2023
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
22.07.2023 - 23.07.2023
M-SR krátke trate
04.08.2023 - 06.08.2023
M-SR SUP
12.08.2023 - 13.08.2023
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
09.09.2023 - 09.09.2023
Dunajský maratón
10.09.2023 - 10.09.2023
Jungov memoriál
16.09.2023 - 16.09.2023
Hargašov memoriál / M-SR maratón
23.09.2023 - 23.09.2023
Rozlúčkové preteky
30.09.2023 - 30.09.2023
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
10.02.2024 - 10.02.2024