V Čunove kompletná slovenská špička

5. A 6. KOLO SLP V SLALOME, 2. KOLO SLP V ŠPRINTE * 25. - 26. JÚLA 2020 * BRATISLAVA-ČUNOVO

Už v sobotu je na programe pokračovanie domácej sezóny vodných slalomárov. Areál Divoká voda v bratislavskom Čunove hostiť 5. a 6. kolo Slovenského pohára v slalome, 2. kolo Slovenského pohára v šprinte.

ROZPIS PRETEKOV

Ako aj v predchádzajúcich kolách najvyššej domácej dlhodobej súťaže, aj v areáli, ktorý bude na budúci rok hostiť svetový šampionát, sa predstaví kompletná slovenská špička.

Na Dunaji sa štart postavia kanoisti Matej Beňuš, Michal Martikán, Alexander Slafkovský aj Marko Mirgorodský, kajakárky Jana Dukátová, Eliška Mintálová a Elena Kaliská, kajakári Jakub Grigar, Andrej Málek, Martin Halčin a kanoistky Monika Škáchová, Emanuela Luknárová i Soňa Stanovská. Celkovo sa na štart postaví takmer 130 lodí. 

V rámci Slovenského pohára v šprinte uvidíme aj štvornásobných olympijských medailistov Pavla a Petra Hochschornerovcov.

ROZPIS TRÉNINGOV

PROGRAM V ČUNOVE

SOBOTA 25. JÚLA: 1. jazdy 5. kola v slalome C1M, K1Ž, K1M, C1Ž, C2 (10.00), 2. jazdy 5. kola v slalome C1M B, C1M A, K1Ž B, K1Ž A, K1M B, K1M A, C1Ž B, C1Ž A, C2 B, C2 A (13.15), 1. a 2. jazda šprint (17.00)

NEDEĽA 26. JÚLA: 1. jazdy 6. kola v slalome C1M, K1Ž, K1M, C1Ž, C2 (10.00), 2. jazdy 6. kola v slalome C1M B, C1M A, K1Ž B, K1Ž A, K1M B, K1M A, C1Ž B, C1Ž A, C2 B, C2 A (13.15)

LIVE VÝSLEDKY 

Preteky

Slovak Open, M-SR dospelých

12.09.2020 - 13.09.2020

National Cup

26.09.2020 - 27.09.2020

National Cup

10.10.2020 - 11.10.2020

Žilinské slalomy, 7.-8.SLP v slalome

18.05.2019 - 19.05.2019

Securiton cup žiakov, 1. kolo

24.05.2019 - 25.05.2019

2. SP slalom

21.06.2019 - 23.06.2019

23. Young Danubia Cup

29.06.2019 - 30.06.2019

ME U23 a MEJ v slalome

04.07.2019 - 07.07.2019

Securiton Cup žiakov, 2. kolo

12.07.2019 - 13.07.2019

Slovak Open 2019

09.08.2019 - 11.08.2019

M BA žiakov

13.09.2019 - 14.09.2019

Dunajský zjazd a maratón

27.09.2019 - 29.09.2019

Žilinské zjazdy

21.03.2020 - 21.03.2020