15.12. 10:02 - Výkonný výbor schválil kalendár podujatí na rok 2018 | 12.12. 13:51 - Trénerský seminár v Smrekovici prednáškami i praktickými ukážkami zaujal | 12.12. 13:17 - Trénerská rada FTVŠ ponúka zaujímavé vzdelávacie projekty v roku 2018 | 11.12. 15:56 - Z Vlčeka sa stal bežec: Držal som sa svojho tempa | 7.12. 11:39 - Peter Gelle a Adam Botek v najlepšej desiatke v ankete Športovec roka 2017, štvorkajak medzi kolektívmi 6. | 4.12. 13:57 - Na ME v krose v Šamoríne si 6-kilometrovú trať zabehne aj Erik Vlček |

Reprezentácia SMT

meno                               klub    ročník      disciplína
1 Doktorík Dominik       KOM    2005      kajak
2 Chalás Martin            MOR    2005      kajak
3 Švecová Romana       MOR    2005      kajak
4 Kmotrik Krisztina        ŠAM    2005      kajak
5 Tylková Hanka           ŠGT    2005      kajak
6 Doktorík Jakub           KOM   2004      kajak
7 Kukučka Juraj             NOV   2004      kajak
8 Stojkovič Dávid           UKB    2004      kajak
9 Léránt Lukas              KOM   2004      canoe
10 Rusová Dominika      NOV   2004      kajak
11 Trakalová Tatiana     MOR   2004      kajak
12 Bugár Réka              KOM   2004      kajak
13 Sidová Bianka           ŠAM   2004      kajak
14 Rybanský Daniel        PIE    2003      kajak
15 Podhradský Samuel    PIE    2003      kajak
16 Jurčo Branislav           PIE    2003      kajak
17 Današ Matej              MOR  2003      kajak
18 Ragula Daniel            PIE    2003      kajak
19 Pecsuková Katarína    UKB   2003      kajak
20 Koczkás Eszter          KOM   2003      kajak  
21 Balažovjechová Hana UKB    2003     kajak
22 Holá Nina                 NOV    2003     kajak
23 Stolárik Peter            TTS    2003     canoe
24 Batla Richard             DUJ    2003     canoe
25 Iliaš Martin                NOV   2002     kajak 
26 Jurčo Michal               PIE    2002     kajak 
27 Meszlényi Márk          KOM   2002     kajak 
28 Jakubisová Romana   NOV    2002     kajak
29 Horváth Emma           ŠAM    2002     kajak
30 Henry Timea              PIE     2002     kajak
31 Prouzová Lucia          MOR    2002     kajak
32 Ravaszová Viktória     ŠAM    2002     kajak
33 Lérant Christh. Peter   KOM   2002     canoe
34 Gallo David                KOM   2002     canoe
35 Ladič Andrej               ŠAM   2002     canoe
36 Ikréniová Viktória       KOM   2002     canoe

Klub    Počet
ŠAM    5
KOM    9
NOV    5
UKB    3
PIE     6
MOR   5
DUJ    1
ŠGT    1
TTS    1
Spolu: 36