20.8. 21:41 - Pohár SNP ovládol v kájednotke Piešťanec Matej Michálek | 18.8. 09:01 - V Piešťanoch počas víkendu tradičné preteky Pohár SNP | 18.8. 06:37 - V lodi traja mladíci a Jakubík. Na MS pôjdu na trati, ktorú v pretekoch ešte spolu nikdy nešli | 17.8. 06:34 - Gelle s Botekom budú mať na MS medzinárodný debut. Želajú si, aby bol finálový | 16.8. 06:29 - Matej Rusnák: Túžim po finále na MS, naposledy som túto métu dosiahol ako junior | 15.8. 06:10 - Ivana Mláková pred MS: V Račiciach budem skoro ako doma, chcem zabojovať o finále |

Reprezentácia juniori

Zloženie realizačného tímu juniorov pre rok 2015

 

Marián Tesárik, predseda RTJ

ŠCP MV SR Bratislava

Filip Petrla

SZRK

Marián Ostrčil

Dukla Trenčín

Ľubomír Hagara

KRK Nováky

Csaba Orosz

KCK Šamorín

František Dosudil

KKK Komárno

Róbert Erban

Kajak&Kanoe Piešťany

Andrej Wiebauer

Tatran Bratislava

Vladimír Mrva

SMT

Jaroslav Zigo

ŠG Trenčín

Reprezentačné družstvo juniorov na rok 2015.

 

Kajak Juniori

Botek Adam

1997

KKK Komárno

ŠCP

Dosudil

Bóri Alexander

1997

Kajak&Kanoe Piešťany

ŠCP

Erban

Kiss Zsolt

1997

KCK Šamorín

ŠCP

Vass,Tesárik

Dorička Dávid

1997

Dukla

Dukla

Ostrčil

Forgách Michal

1998

ŠG Trenčín

NŠC

Zigo

Fraňa Milan

1998

ŠG Trenčín

NŠC

Zigo

Nemček Martin

1998

KRK Nováky

ŠCP

Hagara

Baláž Samuel

1998

Tatran Bratislava

Wiebauer

Kajak-Kanoe Juniorky

Mikusová Romana

Kajak

1997

Kajak&Kanoe Piešťany

ŠCP

Erban

Mikéciová Hana

Kanoe

1998

Kajak&Kanoe Piešťany

Erban

Mrvová Kristína

Kanoe

1998

ŠG Trenčín

Zigo

Kanoe Juniori

Virágh Kristián

1997

KCK Šamorín

Orosz

Žúbor Erik

1997

ŠG Trenčín

Zigo

Sidó Zoltán

1998

KCK Šamorín

Orosz

Kara Matyias

1998

KKK Komárno

Polhamer

Reprezentačné družstvo kadetov na rok 2015.

Kajak kadeti

Obert Ákos

1999

KKK Komárno

Dukla

Dosudil

Zalka Csaba

1999

KCK Šamorín

ŠCP

Vass,Tesárik

Zgančík Martin

1999

KRK Nováky

Hagara

Jedinák Matúš

2000

KRK Nováky

Hagara

Horváth Peter

2000

KCK Šamorín

Vass

Kajakárky kadetky

Petrušová Mariana

1999

KKK Komárno

ŠCP

Polhamer

Tesáriková Paulína

1999

KCK Šamorín

ŠCP

Vass

Oršulová Lucia

1999

KRK Nováky

ŠCP

Hagara

Zatlkajová Jessica

2000

KRK Nováky

Hagara

Myšáková Petra

2000

KRK Nováky

Hagara

Kostíková Petra

2000

Tatran Bratislava

Wiebauer

Kanoe kadeti

Lutaš Jakub

1999

TTS Trenčín

Zigo

Kleman Tomáš

1999

KRK Nováky

Hagara

Sýkora S. Daniel

1999

KKK Komárno

Dosudil

Tóth Banai István

1999

KKK Komárno

Dosudil

Koczkas Dávid

2000

KKK Komárno

Koczkas

Zilizi Richard

2000

KKK Komárno

Koczkas

Fekete Dávid

2000

KCK Šamorín

Sándor

Szasz Peter

2000

KCK Šamorín

Sándor

 

schválilo Prezídium SZRK 11.12.2014