20.10. 06:35 - Martina Kohlová si užíva rolu mamy: Verím, že čoskoro budeme spolu športovať | 17.10. 18:32 - Adam Botek: S Gellem chceme pokračovať, rád by som šiel aj kájednotku | 15.10. 09:25 - Karloveský bobor 2017 sa uskutočnil na internej báze | 8.10. 09:52 - Rozlúčkové tortové preteky na Zlatých pieskoch v jubilejnom lesku | 6.10. 06:39 - V sobotu na Zlatých pieskoch medzinádoné Rozlúčkové - tortové preteky | 4.10. 17:54 - Slovenský mládežnícky tím sa vrátil z Veľkej ceny Sparty s 20 prvenstvami! |

Rozpis rozhodcov

Rozpis rozhodcov na sezónu 2013

 

Podujatie

Hlavný rozhodca

Zást. hl. rozhodcu

Rozhodcovia

Majstrovstvá SR - Trenažér (9.2.)

 

 

 

I. Kvalifikačné preteky - seniori (27.4. - 28.4.)

Košík Štefan

 

Kužel Jozef

Jarné preteky (4.5.)

Rus Rastislav

Ujváriová Katarína

Švecová Barbora, Bielik Martin, Rozsypal Peter, Horvát Ľuboš, Mrvová Mária, Petö Juraj

Medzinárodná Regata Piešťany (24.5. - 26.5.)

Kunc Ľuboš

Štarková Ľubica

Švecová Barbora, Bielik Martin, Horvát Ľuboš, Mrvová Mária, Kužel Jozef, Petö Juraj, Hlavatý Marián, Haviarová Zora

Majstrovstvá SR- dlhé trate (1.6. - 2.6.)

Ujváriová Katarína

Kunc Ľuboš

Kalafusová Jana, Hlavatý Marián, Stano Tomáš, Štetka Vladimír, Sýkorová Lenka, Košík Štefan

Kvalifikačné preteky - juniori (5.6. - 6.6.)

Štark Ľubor

Košík Štefan

Kužel Jozef, Petö Juraj

Veľká cena Komárna (8.6. - 9.6.)

Kunc Ľuboš

Štarková Ľubica

Rozsypal Peter, Zirkelbach Gabriel, Mrvová Mária, Kalafusová Jana, Kužel Jozef, Petö Juraj, Haviarová Zora

Samaria cup & Memoriál V.Gálisa (15.6. - 16.6.)

Kunc Branislav

Záborský Juraj

Švecová Barbora, Bielik Martin, Šuhajda Michal, Rozsypal Peter, Horvát Ľuboš, Mrvová Mária, Petö Juraj

Trenčianska Regata (22.6. - 23.6.)

Rus Rastislav

Haviarová Daniela

Švecová Barbora, Zirkelbach Gabriel, Horvát Ľuboš, Mrvová Mária, Kalafusová Jana, Kužel Jozef, Petö Juraj

Novácka 500-ka (6.7. - 7.7.)

Macek Jozef

Kužel Jozef

Švecová Barbora, Horvát Ľuboš, Kalafusová Jana, Petö Juraj, Štetka Vladimír, Sýkorová Lenka

Pohár Interu (13.7.)

Kunc Ľuboš

Záborský Juraj

Bielik Martin, Kunc Branislav, Macek Jozef, Petö Juraj, Haviarová Daniela, Haviarová Zora, Štarková Ľubica, Štetka Vladimír

Majstrovstvá SR- krátke trate (9.8. - 11.8.)

Ujváriová Katarína

 

Bielik Martin, Šuhajda Michal, Zirkelbach Gabriel, Mrvová Mária, Kalafusová Jana, Kužel Jozef, Sýkorová Lenka, Macek Jozef

Pohár SNP (17.8. - 18.8.)

Košík Štefan

Rozsypal Peter

Bielik Martin, Mrvová Mária, Kalafusová Jana, Kužel Jozef, Petö Juraj

Majstrovstvá SR - maratón (31.8.)

Kunc Branislav

Macek Jozef

Bielik Martin, Rozsypal Peter, Mrvová Mária, Kužel Jozef, Rus Rastislav, Hlavatý Marián, Stano Tomáš, Sýkorová Lenka

Pohár Slávie UK (7.9.)

Košík Štefan

Haviar Michal

Švecová Barbora, Ujváriová Katarína, Horvát Ľuboš, Macek Jozef, Petö Juraj, Haviarová Daniela, Sýkorová Lenka

Dunajský maratón (14.9.)

Haviar Michal

Záborský Juraj

Bielik Martin, Rozsypal Peter, Haviarová Daniela, Haviarová Zora, Štarková Ľubica, Stano Tomáš

Hargašov Memoriál (28.9.)

Kunc Branislav

Švecová Barbora

Haviar Michal, Ujváriová Katarína, Rozsypal Peter, Horvát Ľuboš, Macek Jozef, Mrvová Mária, Petö Juraj

Rozlúčkové preteky (5.10.)

Kužel Jozef

Bielik Martin

Kalafusová Jana, Stano Tomáš

Karloveský bobor (19.10.)

Haviar Michal

Kunc Ľuboš

Haviarová Daniela