18.2. 09:24 - Prichádza knižná novinka: Cesta za úspechom - rýchlostná kanoistika na Slovensku 2017 | 16.2. 18:23 - Dukla zaberá v Seville, posiela gratulácie do Pjongčangu Kuzminovej a P. Fialkovej | 6.2. 17:52 - Kohlová rozmýšľa nad posádkovým návratom, Mládková myslí na novú sezónu | 1.2. 15:55 - Kanoistika dostal viac od ministerstva školstva, peniaze pôjdu najmä na reprezentáciu a mládež | 26.1. 08:20 - Kompletné výsledky ankety Kanoista roka 2017 - rýchostná kanoistika | 25.1. 08:49 - Na piedestáli Gelle, Mládková, Botek, Rusnák i Valová |

Aktuality

06. február 2018

Kohlová rozmýšľa nad posádkovým návratom, Mládková myslí na novú sezónu


Naša dlhoročná úspešná kajakárka Martina Kohlová si momentálne užíva materskú dovolenku s dcérkou Lilly. Premýšľa nad trénerskou dráhou, ale aj nad možným návratom do pretekárskeho kolotoča. V tom druhom prípade by však chcela jazdiť v posádke.

"Tréner by si veľmi prial, aby som sa vrátila, čo je pre mňa motivácia. No Ivana (Mládková) sa toho vôbec nemusí báť. Medzi seniorky prišli tri celkom nádejné baby, takže by sme dokázali zložiť debla, ba i štvorkajak, načrtla v rozhovore pre Pravdu.

Jej kamarátka, s ktorou v minulosti dosiahli krásne úspechy na medzinárodných podujatiach, Ivana Mládková, vlani žiarala v singlových disciplínach. Aj ona uvažovala o dieťatku, ale momentálne sa jej myšlienky upriamujú na novú sezónu. "Mala som obdobia, že som už premýšľala nad dieťatkom, ale zase sa mi začalo viac dariť a prešlo to do útlmu. Nič však nie je vylúčené. Ak sa nám s manželom podarí, budeme šťastní a ja sa poteším novej výzve. No stále platí, že v hlave som nastavená na novú sezónu," povedala Mládková pre Pravdu.

Viac sa dočítate o vyjadreniach Martiny Kohlovej a Ivany Mládkovej na https://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/457463-ivana-sa-ma-nemusi-bat-vravi-mamicka-kohlova/

(lh), Foto: Pravda/Ľuboš Pilc

   

« späť