20.4. 14:15 - V sobotu bude valné zhromaždenie SZRK a sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky

 

| 19.4. 09:34 - Oficiálne výsledky Slovákov v barcelonskej kvalifikácii na Olympijské hry mládeže do Buenos Aires | 18.4. 09:59 - Kohlová sa pripravuje na Zlatých pieskoch. Mal by potiahnuť historický ženský štvorkajak | 17.4. 10:52 - Róbert Erban spomínal v Barcelone na Barcelonu. Medaila mu ušla o vlások | 16.4. 20:49 - Slováci v barcelonskej kvalifikácii. Pecsuková postúpila na Olympijské hry mládeže do Buenos Aires | 6.4. 09:19 - Mladí pretekári budú bojovať v Barcelone o Buenos Aires |

Aktuality

23. október 2017

V Komárne testovali členov Slovenského mládežníckeho tímu, zatrénovali si s nimi Vlček i Botek


V rámci projektu sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky pod hlavičkou Slovenský mládežnícky tím (SMT) sa v Komárne uskutočnil v dňoch 20. - 22. októbra 2017 ďalší z testovacích zrazov členov SMT. Zúčastnilo sa na ňom 29 mladých športovcov vo veku 10 - 14 rokov a štyria tréneri.

„Hlavným cieľom akcie bolo zmonitorovanie všeobecnej výkonnosti vybraných športovcov špeciálnou bodovanou testovacou batériou a špeciálnej vytrvalosti na vode testom na 3x2 km," informoval vedúci SMT Vladimír Mrva. Hlavný test sa uskutočnil v sobotu, pričom poobede absolvovali s mladými adaptmi rýchlostnej kanoistiky tréning členovia seniorskej reprezentácie Erik Vlček a Adam Botek. V nedeľu bol na programe všeobecný test.

„Ubytovanie bolo zabezpečené v lodenici KKKK v Komárne, stravovanie na lodenici prostredníctvom mestskej organizácie Comora Servis. Všetky tréningy a testy prebehli v lodenici KKKK Komárno a blízkom okolí. K hladkému priebehu celej akcie prispeli všetky zúčastnené strany - vybraní športovci, zúčastnení tréneri, SHV Slovenskej kanoistiky, NŠC, KKKK Komárno. Všetkým patrí vďaka," pozitívne hodnotil akciu Mrva.

(lh)

   

« späť