13.11. 06:40 - V Smrekovici sa zišli rozhodcovia rýchlostnej kanoistiky, hodnotili sezónu | 12.11. 15:03 - Valné zhromaždenie SZRK, pôvodne naplánované na 11. novembra, bolo odložené na zatiaľ nešpecifikovaný termín | 6.11. 06:44 - Tibor Linka s kolegami z K4 do Ameriky necestoval. Nie je to žiadna novinka ani senzácia | 3.11. 13:41 - Káštvorka ide opäť za more. Chce naštartovať nový olympijský cyklus | 27.10. 08:16 - Itinerár najbližších podujatí sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky | 26.10. 18:22 - Matúša Jedináka vybrali do Juniorského olympijského tímu |

Aktuality

23. október 2017

V Komárne testovali členov Slovenského mládežníckeho tímu, zatrénovali si s nimi Vlček i Botek


V rámci projektu sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky pod hlavičkou Slovenský mládežnícky tím (SMT) sa v Komárne uskutočnil v dňoch 20. - 22. októbra 2017 ďalší z testovacích zrazov členov SMT. Zúčastnilo sa na ňom 29 mladých športovcov vo veku 10 - 14 rokov a štyria tréneri.

„Hlavným cieľom akcie bolo zmonitorovanie všeobecnej výkonnosti vybraných športovcov špeciálnou bodovanou testovacou batériou a špeciálnej vytrvalosti na vode testom na 3x2 km," informoval vedúci SMT Vladimír Mrva. Hlavný test sa uskutočnil v sobotu, pričom poobede absolvovali s mladými adaptmi rýchlostnej kanoistiky tréning členovia seniorskej reprezentácie Erik Vlček a Adam Botek. V nedeľu bol na programe všeobecný test.

„Ubytovanie bolo zabezpečené v lodenici KKKK v Komárne, stravovanie na lodenici prostredníctvom mestskej organizácie Comora Servis. Všetky tréningy a testy prebehli v lodenici KKKK Komárno a blízkom okolí. K hladkému priebehu celej akcie prispeli všetky zúčastnené strany - vybraní športovci, zúčastnení tréneri, SHV Slovenskej kanoistiky, NŠC, KKKK Komárno. Všetkým patrí vďaka," pozitívne hodnotil akciu Mrva.

(lh)

   

« späť