12.1. 18:56 - Ivana Mládková s chuťou bežkuje: Po takej sezóne by bola škoda ukončiť kariéru | 12.1. 06:03 - ŠCP v Ramsau: Bežkujú, behajú, plávu, vyberajú pokuty za mobil | 11.1. 18:15 - Dukla v stredisko Livigno: Makajú, varia a kochajú sa scenériou | 10.1. 19:24 - Kohlová sa chce vrátiť do vrcholovej kanoistiky a pobiť sa o MS, prezradil jej tréner | 8.1. 11:55 - Do Ramsau sa vydala slovenská kanoistická elita | 5.1. 15:43 - Prvým súťažným podujatím roka 2018 v rýchlostnej kanoistike M-SR v ťahaní na trenažéri |

Aktuality

23. október 2017

V Komárne testovali členov Slovenského mládežníckeho tímu, zatrénovali si s nimi Vlček i Botek


V rámci projektu sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky pod hlavičkou Slovenský mládežnícky tím (SMT) sa v Komárne uskutočnil v dňoch 20. - 22. októbra 2017 ďalší z testovacích zrazov členov SMT. Zúčastnilo sa na ňom 29 mladých športovcov vo veku 10 - 14 rokov a štyria tréneri.

„Hlavným cieľom akcie bolo zmonitorovanie všeobecnej výkonnosti vybraných športovcov špeciálnou bodovanou testovacou batériou a špeciálnej vytrvalosti na vode testom na 3x2 km," informoval vedúci SMT Vladimír Mrva. Hlavný test sa uskutočnil v sobotu, pričom poobede absolvovali s mladými adaptmi rýchlostnej kanoistiky tréning členovia seniorskej reprezentácie Erik Vlček a Adam Botek. V nedeľu bol na programe všeobecný test.

„Ubytovanie bolo zabezpečené v lodenici KKKK v Komárne, stravovanie na lodenici prostredníctvom mestskej organizácie Comora Servis. Všetky tréningy a testy prebehli v lodenici KKKK Komárno a blízkom okolí. K hladkému priebehu celej akcie prispeli všetky zúčastnené strany - vybraní športovci, zúčastnení tréneri, SHV Slovenskej kanoistiky, NŠC, KKKK Komárno. Všetkým patrí vďaka," pozitívne hodnotil akciu Mrva.

(lh)

   

« späť