27.6. 07:57 - Slováci na majstrovstvá Európe v maratóne s dvoma mladými pretekármi | 25.6. 23:16 - Z juniorských ME bral Csaba Zalka striebro i bronz | 21.6. 18:25 - V ľavom menu pridaný link na výsledky MEJa23 Belehrad | 21.6. 13:23 - Slováci už v dejisku juniorských ME. Bez medaily sa vracať nechcú | 20.6. 13:51 - Strýček si vybojoval nomináciu na EOYF | 19.6. 16:16 - Veľkú cenu Komárna takmer odfúkal vietor, preteky však boli zaujímavé |

Aktuality

17. máj 2017

Nominácie na Svetové poháre v rýchlostnej kanoistike a Medzinárodnú regatu v Piešťanoch


Výkonný výbor sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky na zasadnutí dňa 17. mája 2017 schválil nominácie na preteky Svetového pohára v rýchlostnej kanoistike v Szegede (26. - 28. máj 2017) a v Belehrade (4. - 6. jún 2017) a na Medzinárodnú regatu v Piešťanoch U23 (26. - 28. máj 2017).

 

NOMINÁCIE NA SVETOVÉ POHÁRE

Szeged (26. - 28. máj 2017)

Martin Vajda (VŠC Dukla Banská Bystrica) -  K1 muži  (200 m)

Adam Botek (Kajak & kanoe klub Komárno) -  K1 muži (500 a 1000 m)

Matej Michálek (ŠCP) -  K1 muži (500 m)

Ivana Mládková (ŠCP)  -  K1 ženy  (200 a 500 m)

Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo (obaja VŠC Dukla B. Bystrica) -  K2  muži (500 m)

Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka (všetci ŠCP) -  K4 muži (500 m)

Peter Gelle, Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo, Martin Jankovec (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) -  K4 muži (500 m)

Peter Gelle (VŠC Dukla B. Bystrica) -  K1 muži  (1000 m)

Martin Jankovec, Gábor Jakubík ( VŠC Dukla B. Bystrica, ŠCP) -  K2 muži (1000 m)

Marek Krajčovič, Matej Michálek (obaja ŠCP) -  K2  muži (1000 m)

Hana Mikéciová (VŠC Dukla B. Bystrica) -  C1 ženy (200 a 500 m)

Vincent Farkas (VŠC Dukla B. Bystrica) -  C1 muži (200 a 1000 m)

Matej Rusnák (VŠC Dukla B. Bystrica) -   C1 muži  (200 a 1000 m)

Vincent Farkas, Hana Mikéciová (obaja VŠC Dukla B. Bystrica)  -   C1  miešaná štafeta (3000 m)

 

Belehrad (2. - 4. jún 2017)

Ivana Mládková (ŠCP)  -  K1 ženy  (200  m)

Vincent Farkas (VŠC Dukla B. Bystrica)  -  C1 muži (200 m, 1000 m a 5000 m)

Matej Rusnák (VŠC Dukla B. Bystrica) -  C1 muži (200 m, 1000 m a 5000 m)

Martin Vajda (VŠC Dukla B. Bystrica) -   K1 muži  (200 m)

Martin Jankovec, Gábor Jakubík (VŠC Dukla B. Bystrica, ŠCP) - K2 muži (1000 m)

Marek Krajčovič, Matej Michálek (obaja ŠCP) -  K2  muži (1000 m)

Martin Nemček, Milan Fraňa, Samuel Baláž, Adam Botek (KRK Nováky, VŠC Dukla B. Bystrica, Tatran Karlova Ves, Kajak & kanoe klub Komárno) - K4 (500 m)

Peter Gelle, Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo, Martin Jankovec (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) -  K4 muži (500 m)

Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo (obaja VŠC Dukla B. Bystrica) - K2 muži (500 m)

Matej Michálek (ŠCP) - K1 muži (500 a 5000 m)

Peter Gelle (VŠC Dukla B. Bystrica) -  K1 muži  (1000 a 5000 m)

Adam Botek (Kajak & kanoe klub Komárno) -  K1 muži (500 a 1000 m)

 

Medzinárodná  regata  Piešťany U23 (26. - 28. máj 2017)

 

Martin Nemček (KRK Nováky) - K1 (200, 500, 1000)

Milan Fraňa (VŠC Dukla B. Bystrica) - K1 (200, 500, 1000)

Samuel Baláž (Tatran Karlova Ves) - K1 (200, 500, 1000)

Pál Horváth (Kajak-Canoe Club Šamorín) - K1 (200, 500, 1000)

Milan Fraňa, Samuel Baláž (VŠC Dukla B. Bystrica, Tatran Karlova Ves) - K2 (200, 500, 1000)

Martin Nemček, Pál Horváth (KRK Nováky, Kajak-Canoe Club Šamorín) K2 (200, 500, 1000)

Martin Nemček, Milan Fraňa, Samuel Baláž, Pál Horváth K4 (200, 500, 1000)

 

   

« späť